Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindenért a nők a hibásak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenért a nők a hibásak?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon állandóan azzal találkozom, hogy a nők minden baj okozói. Mi vagyunk az oka, hogy a pasik félénkek, mi vagyunk az oka, hogy a barátunk félrelép, stb. Ráadásul srácok, folyton azzal jöttök, hogy nekünk mennyivel könnyebb, mert mi tudunk válogatni. Nem lehet, hogy pont azzal van a baj, hogy ilyen a hozzáállásotok? Nem vitakérdésnek dobtam ezt fel, csak egyszerűen nem értem. Sokkal kevesebb lányt hallok arról beszélni, hogy milyen szörnyűek a férfiak, mint amennyi férfit hallok a nők negatívumai miatt háborogni. Mégis miért tartotok minket ennyire szörnyűnek?
2011. márc. 3. 20:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
20:58-as: Persze, ha meg nincs hosszú-randizós-rábeszélős időszak, akkor jön a könnyen megkapható csaj stb. duma. Természetesen nem akarok általánosítani, csak valamiért belénk, lányokba ezt neveli a társadalom, hogy "kéresd magad". Én már régen rájöttem, hogy ez hülyeség, de sajna akkor is élő "elmélet"
2011. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne általánosítsunk. Mindig az panaszkodik, akivel történt valami rossz az életben. Mindegy, hogy nő vagy férfi. A nők között is van normális, és kevésbé normális, ugyanúgy a férfiak között is. Nekem eddig 3 komolyabb kapcsolatom volt, de bizton állítom, hogy nem volt bennük olyan közös vonás, amire azt mondanám, hogy "tipikus férfi" dolog. Nincs ilyen. Mindenkit másképp kell kezelni. Szerintem. 21/L
2011. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

21:06 te hülye vagy :D


Ki fizeti a gyerektartást, ha a nő félrekúr? Melyik a több, aki csak kéthetente látja a gyerekét, a nő vagy a férfi?

És mi az h a lánynak ki KELL hordania? Tudtommal akkor is elvetetheti, jogában áll, ha a fiú egyébként megtartaná! A fiúknak ebbe nincs beleszólása.

2011. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
21:12...Mi bajod a gyerektartással? Ha 2 embernek van egy közös gyereke, akkor jóhogynem csak az egyik fogja felnevelni, a másik meg nem ad egy fillért sem...akárki kúrt is félre
2011. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

21:12:

"Ki fizeti a gyerektartást, ha a nő félrekúr?"

Látod? Pont erről beszéltem. Mintha egy válás csak akkor következhetne be, ha a feleség lép félre:)

2011. márc. 3. 21:19
 16/21 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:06

el vagy tévedve!

szerinted egy palinak, hogy kell kinéznie ha egy csinos barátnőt akar? legalább annyit kell a kinézetével foglalkoznia mint egy nőnek, és legalább annyira költséges is. női ruhákból nagyobb a választék és ugyanannyi pénzből jobban fel tud egy nő öltözni mint pasi. de még sorolhatnám reggelig a példákat. nehogy már az egy szüléssel takarózzunk!

2011. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:06


Ez ugyanolyan idióta általánosítás. És ha ennyitől felsőbbrendűségi érzésed van, kívánom az összes fiúnak, hogy messziről kerüljenek el. Talán neked is tisztelni kéne az ellenkező nemet, és tenni azért, hogy ők tiszteljenek téged!


22/L

2011. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az a baj csak az ilyen kérdésekkel, hogy lehetetlen úgy feltenni, hogy utána ne egymást támadja mind2 fél. Úgy tűnik sajnos egyik se tud engedni és magában is keresni hibát, nem csak a másikban.
2011. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen.:) Pont ez futott át az agyamon, hogy én nem vitát akartam kirobbantani... Csak tényleg érdekel, hogy miért ilyen sok fiú/férfi álláspontja.
2011. márc. 3. 21:27
 20/21 anonim ***** válasza:

Mert csöppet több a reményvesztett 25-30 éves magányos férfi, akit minden nő vagy visszautasít vagy levegőnek néz. Ebből adódóan ők a hangosabbak.


Bocs, de az meg nehezen hihető, hogy egy lánynak is ugyanolyan nehéz párt találni. 20 év fölötti szűz lány fehér holló, pasiból meg legalább a fele nem is lát puncit 25 éves koráig (prostikat leszámítva).


25/F/szűz

2011. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!