Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit számít párválasztásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít párválasztásnál, hogy kinek milyen a telefonja?

Figyelt kérdés

16-19 évesek válasza érdekelne.

Ha a csajnak/ srácnak nem a legmodernebb a telefonja (nem érintőképernyős).

Lenézitek ez miatt?

Egyébként mennyire számít ez, pl barátkozásnál?


2011. júl. 10. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusisten. Nálam egyáltalán nem fontos, de ha emiatt nem mersz pasizni/csajozni akkor vegyél egy új telót.
2011. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? :D:D:D:D
2011. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Én ha találkozok egy fiúval, és nem érintőképernyős a telefonja, akkor má' le se sz@rom:$ Meeert ez milyen már? Pfujj:S Sőt, ha nem színes kijelzős, akkor az már felháborító, az ilyeneket le is köpöm:$:$:$


Ilyen hülye kérdést bm....

2011. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

10-14 es korosztálynál számít 15-85 nem számít 85 fölött vezetékes a divat.

NEM számít egyáltalán...Én telefon nélkül is elboldogulok már lassan 7 hónapja:)

20/f

2011. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

ennél hülyébb kérdést nem is lehetne feltenni,

persze hogy nem ,tök mind1 milyen a telója!!!!

2011. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hat engem speciel rohadtul nem erdekel... Bevallom en is kiszedtem a szuleimbol 18.szulinapomra egy Samsung Galaxy S-t; de nekem nem szamit milyen telefonja, autoja stb van...

Benne kell valami megfogjon, nem a telojaba... Aki meg arra megy ki, hogy minel jobb teloju ismerosei/baratai legyenek, az az O bunkosagat jelzi. Az ilyen a szemembe, mint ember levizsagazott.

Szoval emiatt ne izgulj :)

2011. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Engem konkrétan nem az izgat fel egy pasiban hogy mennyire vibrál a telefonja hanem hogy maga a srác milyen...,szerintem lényegtelen a telefon.
2011. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem normális embernek nem ez számít...

(De azért megjegyezném, hogy iPhone 4-esem van...:D:D:D)

17/f

2011. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, amikor ennyi idős voltam, pont elromlott a telefonom és egy ilyen 1000 éves nokiát használtam, senki nem tette szóvá
2011. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt barátnőm, lehet hogy azért van mert eddig az összes telóm újonnan max 30.000 volt?
2011. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!