Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha valaki 21 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha valaki 21 évesen még nem volt barátnője és szűz az ciki?

Figyelt kérdés
Hát nem igazán jöttek össze a dolgok... :( Ez csakis az önbizalom hiánya az oka, nem az ,hogy valami kövér szódásszemüveges vagyok, vagy nagyon ronda lennék, sőt azt mondják jól nézek ki, meg belőlem simán azt nézik ki hogy én boldog párkapcsolatban élek, mert okos vicces kedves blablabla... De mégse :(
2011. márc. 16. 21:41
1 2
 11/17 Tyler913 ***** válasza:
Na,hat ezzazz.Hidd el,az onbizalomhianyt a legbunkobb emberek is felismerik.Hiaba lennenek meg a kepessegeid,meg minden,ami kell ahhoz,hogy sikeres legyel a lanyoknal,ha nem hiszed el magadrol,hogy osszejohet,ha "nem gyozelemre jatszol",akkor egy senki vagy a szemukben.
2011. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok 23 éves és szűz. Szerinted jobban érzem magam? De rájöttem, hogy minél jobban bánt ez az egész, annál nehezebb lesz majd ha egyszer összejön valakivel, sőt annyira rágörcsölnék, hogy úgysem jönne össze, úgyhogy jobb ha egyszerűen nem foglalkozom ezzel. Ha eddig nem történt semmi akkor már úgyis mindegy. Ha meg egyszer majd sikerül, akkor örülni fogok. Nagyon nem lehet mit tenni. Én is félek, hogy rögtön "kiszagolják" hogy teljesen tapasztalatlan vagyok, de nehéz és talán nem is érdemes leplezni.
2011. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én mindjárt 20 éves lány vagyok, de sosem gondoltam arra, hogy ciki lenne. Egyszerűen kihez vagy mihez képest? Mivel eddig senkit nem szerettem oly őrülten, és a viszonzás sem volt meg, ezért nem is kellett eljönnie. Előbb jöjjön ez létre.
2011. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Tyler913 ***** válasza:
Utolso elottinek: szerintem nem gond,ha "kiszagoljak".Egy lanynal abszolut semmilyen hatranyt nem jelent,ha tapasztalatlan,meg ennyi idosen sem.Sot,szerintem a fiu majd elvezni is fogja,hogy "megronthat":)
2011. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A lényeg elmondására még mindig nem szoktak rá itt az emberek.

Nem ciki, viszont mi az oka?

H az, h nem vagy képes kialakítani egy lánnyal olyan kapcsolatot vagy az, h te nem akarod mert keresed az igazit?

Az előbbi akkor se ciki igazából, de ideje lenne összeszedni magad!

2011. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ!!!


Nagyon fogadd meg a TANÁCSOM!

Egyszer mesélem el! Nincs 2 napja, hogy ÉN IS FELADTAM!

Én is 21/F vagyok! Egyszerűen elegem lett. A társkereső oldalakon a lányok nem is válaszoltak a levelemre, aki meg igen, és msneztünk is, 1 nappal randi előtt visszahátrált.

Már elkezdtem gyűjteni az indokokat:

- nem akarok veled találkozni

- csak kíváncsiságból regisztráltam be

- nem gondoltam komolyan a dolgot

- másvalaki tetszik (akkor minek jelölt be? :D)

- ÁLOMVILÁGBAN ÉLSZ

- van pasim (ez is...pff)


Így hát töröltem magam. Megmondtam a legjobb ismerősömnek, aki 20/L, hogy nem értek a nőkhöz, és befejeztem!

Ennek így semmi értelme!

Ha egyedül vagyok, társra vágyok, ha társat keresek, csak pofára esek, ha pofára esek, még több önbizalmat vesztek, úgy meg megint nem lesz magától nőm, és befogok regisztrálni megint, és ez egy ördögi kör.


DE!


Tegnap teljesen leszarva az egészet, chateltem egy lánnyal, az se érdekelt, hogy kicsoda, msnen képet cseréltünk, mondta hogy bejövök neki!

Nah jah, aha persze, higgyem is el? 4 nappal rá találkoztunk, és egy hete a barátnőm!!!!!!!!!

MAJDNEM FELADTAM! :) Ha akkor nem megyek fel chatre, akkor sose ismerem meg ezt a lányt!


FEL A FEJJEL HAVER, ÉN IS UTOLSÓ PILLANATBAN ÚSZTAM MEG :)

2011. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Tyler913 ***** válasza:
Az utolso tortenete is bizonyitja,amit mondani szoktam:ha valaki gorcsosen akarja a csajozast,akkor nem jon ossze,mert a lanyoknak a needy,kiehezett pasi nem vonzo.Es amikor a delikvens vegre feladta a gorcsosseget,es lazan hozzaallva a dologhoz onmagat kezdte adni,egybol mukodni kezdett a vonzalom.Nincs ebben semmi csoda,a dolgok igy mukodnek.Mindazonaltal gratulalok a megtett lepeshez!
2011. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!