Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha valaki 21 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha valaki 21 évesen még nem volt barátnője és szűz az ciki?

Figyelt kérdés
Hát nem igazán jöttek össze a dolgok... :( Ez csakis az önbizalom hiánya az oka, nem az ,hogy valami kövér szódásszemüveges vagyok, vagy nagyon ronda lennék, sőt azt mondják jól nézek ki, meg belőlem simán azt nézik ki hogy én boldog párkapcsolatban élek, mert okos vicces kedves blablabla... De mégse :(
2011. márc. 16. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
már hogy lenne ciki? semmi rossz dolog nincs ebben ne félj lesz majd valaki :) sok sikert!
2011. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az önbizalom belülről jön. Hajrá, mit veszíthetsz? Ha nem jön össze, akkor ugyanott vagy, ahonnan indultál, csak egy tapasztalattal gazdagabb vagy. Ha meg sem próbálod, akkor meg pislogsz csak, és nem jön össze :)


Viszont ha bejött, akkor meg minden okés :)

2011. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem ciki. :)
2011. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

A lányok között is sok ilyen van. És én azt mondom, hogy nincs rám írva. Mindenki azt gondol amit akar. Aki emiatt nem fogad el, az tehet nekem egy szívességet. :)

21 éves lány

2011. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

De miert vagy onbizalomhianyos????


Csak mert leirtad ide nagyjabol az osszes olyan tulajdonsagot, amit a bolygon elo lanyok igen jelentos szazaleka szinten leirna arra a kerdesre, hogy "Lanyok! Milyen szamotokra az idealis ferfi? Milyen tulajdonsagokkal rendelkezzen?"! Akkor mi a problema? Mi okozza az onbizalomhianyod?

2011. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ciki, bár én nem vagyok lány. De nem ez az igazi ciki, hanem ez a fogalmazás: "ha valaki 21 évesen még nem volt barátnője" Na de ezt tudjuk be figyelmetlenségnek mert esetleg újra fogalmaztad a kérdésed. Ami a cinkséget illeti. Vannak 20fölötti szűz lányok is (én is ismerek ilyet) akiknek szerintem nagyon is jól esik ha hozzájuk hasonlóval hozza össze őket a sors. Tehát találhatsz jó pár olyat akinek nem h nem ciki, örülni is fog neked emiatt. ;)


"életművész"

2011. márc. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Tyler913 ***** válasza:

En amugy siman megertelek,mert en is ebben a cipoben jartam sokaig.Hiaba volt meg a "pedigrem" (elonyos kulso,jofejseg,intelligencia,stb),ennek ellenere (vagy pont ezert?) onbizalomhianyom volt,meg probalkozni sem mertem,annyira feltem a visszautasitastol.

Talan Neked is az a bajod,mint nekem anno: tul nagyok az elvarasaid magaddal szemben,pont azert,mert mindened megvan,hogy sikeres legyel,es ezert annal inkabb felsz a kudarctol.

Rahibaztam?

2011. márc. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az mondjuk teljesen igaz, hogy magammal szemben óriásiak az elvárásaim, ellentétben nem vagyok válogatós, viszont én próbálok megtenni minden tőlem telhetőt . Másik..


"Lányok ha valaki 21 évesen még nem volt barátnője és szűz az ciki?"- igen jogos elírtam bocs.


Harmadik: valaki azt írta mert megvan bennem minden... igen egyik lány ismerősöm is ezt mondta... csak hát ez úgy van hogy első ránézésre nem látszik az emberen.

2011. márc. 17. 16:30
 9/17 Tyler913 ***** válasza:

De,elso ranezesre latszik a viselkedeseden,hogy magabiztos vagy-e,vagy sem.Ha nem vagy,buktad.

Viszont mit jelent az,hogy "nem vagy valogatos"?Tehat probalkozol folyamatosan a csajozassal,csak egyszeruen nem jon ossze,vagy egyaltalan probalkozni se mersz?

2011. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Már lassan próbálkozni se...
2011. márc. 17. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!