Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lefeküdhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lefeküdhetek vele? Lehet baj belőle? Lent folyt.

Figyelt kérdés
Új párom van már 2 hónapja és holnapra tervezem a szexet vele mert ha most nem akkor 1 hónapig nem fogom látni.CSak az a baj hogy ma veszem be az utolsó tablettámat,és ha holnap szexelünk akkor félek hogy meg fog jönni.Félek hogy vérezni fogok.Valakinek volt már hasonló esete vagy nyugodjak meg?Nem vagyok már szűz.
2011. márc. 17. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
És ha egy hónap múlva fekszel le vele akkor mi van? Ezt sose értettem, hogy "tervezem a szexet". Bazz, nekem már volt pár barátnőm, de egyszer se terveztem a szexet, mindig jött az alkalom és hopp, lefeküdtünk. Oda is lenne az egész izgalma, ha tervezgetnénk egy hónapig.
2011. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kár h nincs like gomb^^:) előzőnek szólt
2011. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!