Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar téged a másik vallása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar téged a másik vallása?

Figyelt kérdés
Ha például valaki wicca, Jehova tanúja vagy ha valakinek ilyen vallása van: [link] akkor egyáltalán nem jössz össze vele?
2011. márc. 20. 16:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
63%
A mentális retardáció minden formája zavar. :)
2016. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
89%
a vallástól függ. de ha valaki nagyon vallásos lenne, és ennek rendelné alá az életét, akkor vallástól függetlenül zavarna. ha van valamilyen hite, de nem ezzel akar mindent megmagyarázni, nem húzza rá mindenre, és nem engedi az életét (életünket) teljesen bekorlátozni, akkor nem zavarna szerintem, de csak ha mondjuk keresztény, buddhista, taoista vagy zsidó lenne, ezeket tudnám elfogadni, a többit nem.
2016. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
57%
ugyanaz mint a 12-es de én ateista vagyok megkeresztelve
2016. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem beszél róla sokat, és nem erölteti rám akkor nem állna a kapcsolat útjába.
2016. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
32%
Ha szektákat követ, pl. jehovás, hitgyülis, szcientológus, akkor igen, mert azt jelenti, hogy nem egészen normális. Más vallás nem zavar, viszont származás alapján megválogatom, hogy kivel jövök össze.
2016. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
72%

Ha Jehova tanúja, Hitgyülis, aktív keresztény vagy ilyesmi, akkor csak simán távol tartom magam tőle, nekem nem fér bele, annyira szembemegy az én racionalitásommal. Nem ítélem el őket, ne értsetek félre, csak nem jönnék igazán jól ki velük, az biztos.


Ha viszont Wicca vagy ilyen farkasemberes marhaságban hisz, akkor (feltéve, hogy nem bohó gyermek csupán), akkor egyből mélységesen elássa magát.

2016. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem zavarna de jobban örülnék egy hasonló gondolkodásúnak. (Talán most kellene ideírnom hogy okkultista és rögtön le lennék pontozva :D ) 21/L
2016. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha bigott és manipulál,hogy vegyem fel a vallását,akkor zavar.Ha elfogadja,hogy én református vagyok,ő meg másmilyen,akkor teszek rá.
2016. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
79%
A vallás eléggé meghatározza a személyt. Én nem nagyon tudok komolyan venni olyan embert, aki mondjuk szó szerint értelmezi a Bibiliát, vagy hisz a boszorkányságban. De ha nem nyomja fullba, akkor el tudom fogadni.
2016. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
93%
Párkapcsolatra csak hozzám hasonló világnézetű embert választok. Barátságban nem akadály, sőt szeretek minél többféle gondolkodású, de nem elvakult emberrel beszélgetni. Párkapcsolatra viszont csak olyat, aki nem vallásos.
2016. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!