Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar téged a másik vallása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar téged a másik vallása?

Figyelt kérdés
Ha például valaki wicca, Jehova tanúja vagy ha valakinek ilyen vallása van: [link] akkor egyáltalán nem jössz össze vele?
2011. márc. 20. 16:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
68%
Én kb annyi különbséget látok a szekták és pl. római katolikusok között, hogy a katolikus egyháznak több hívője van, és régebb óta csinálják. :)
2016. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
22%
Engem zavar igen. Én hívő keresztény vagyok, a párom ateista. Eddig ez még csak egy hiányérzet lenne, hogy van az életemnek egy olyan része, amelyet nem tudok megosztani vele, de ezzel még együtt lehetne élni. De a párom a gyerekeit is ateistának neveli, akik viszont tolják az ateista ostobaságokat otthon, például hogy nincs is Isten mert ősrobbanás volt mert ő látta a Discovery Channelen. Na ez már idegesít, és ebből feszültség is van rendszeresen.
2016. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
24%
#22 ez qvajó, ezzel felléphetnél. :D de csak óvatosan, attól hogy te nem vagy hívő, még nem kéne gúnyolódnod a vallàsosokon. :)
2016. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
100%

#23 ezt biztos, hogy nekem szántad?

22 voltam

2016. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
0%
#24 Biztos.
2016. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
74%
Akkor el kellene olvasnod még egyszer, mert én vagyok a vallásos fél, és nem gúnyolódtam senki vallásán. Vagy úgy érted, hogy a vallás hiánya az a vallás, és az ateizmuson való gúnyolódás az érzékeny lelkű ateisták megsértése?
2016. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
88%
Nem, én úgy értelmeztem hogy szarkazmus amit írsz, mivel a tudomány elutasítása a technológiai termékek istentől való származtatásával egyenlő, így ha szerinted az ősrobbanás baromság, akkor én bátran használhatom a mobilomat a templomban, mivel az is isten szülötte.
2016. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
19%

Nem az ősrobbanás baromság, hanem erre hivatkozva kijelenteni, hogy nincs Isten. Mellesleg az ősrobbanás csak egy gyenge lábakon álló tudományos hipotézis, nem is akar más lenni. Ja és egy pap találta ki (ezt is).

[link]

2016. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
74%
#28 Mert az isten létezéséről szóló hipotézis olyan erős lábakon áll? :) Na itt az alkalom, bizonyítsd be hogy van isten!
2016. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
76%
Az én vallásom a tudomány. Másban nem hiszek, és nem is érdekel egyik vallás sem, így teljesen közömbös mindegyik számomra. Azaz nem, engem aztán egyáltalán nem zavar a másik vallása.
2016. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!