Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar téged a másik vallása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar téged a másik vallása?

Figyelt kérdés
Ha például valaki wicca, Jehova tanúja vagy ha valakinek ilyen vallása van: [link] akkor egyáltalán nem jössz össze vele?
2011. márc. 20. 16:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
11%

Jó lenne egy vallásos lány, ő legalább nem csalna meg soha és az ilyen lányok nagyon tudnak szeretni. A kérdés már csak az, hogy ő elfogadná-e az én ateizmusomat. Gyanítom, nem. :(


21/F

2016. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
26%
Zavarni nem zavar, de csak római katolikus (nem konvertita) úrilányt veszek el.
2016. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem zavar, nem is foglalkozom azzal, hogy milyen vallásos. Egyedül rátartozik és nem az alapján ítélem meg az embereket, hogy milyen a vallási- és politikai hovatartozása. Amikor rám akarják erőltetni a hitüket és a pártállásukat, vagy éppen nem tudják elfogadni, hogy én jól megvagyok ezek nélkül, akkor már zavaró és idegesítő.
2017. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
18%

Zavarna, ha a párom vallásos lenne, viszont az is, ha ateista.

Mármint én az egyházakat elítélem, de hiszek.

2017. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
100%
ma 14:14-es : azért egy párkapcsolat nem csak a szexről szól. nyilván a másikra is tartozik az illető vallási és politikai hovatartozása. Mármint 20 éven felül ilyesmiről is szó van már két ember között.
2017. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
100%

Hát... ez elég érdekes kérdés. Most rávághatnám, hogy lehet bármilyen vallása, főleg, hogy most még nem akarok gyereket... de nem tudom, ez nálam ideiglenes "állapot" vagy végleges. Ha felmerülne a gyerektéma, már nem biztos, hogy jó ötletnek tartanék egy olyan emberrel együtt nevelni egy gyereket, aki más vallású... rengeteg veszekedés lenne abból, hogy neveljük. Én pl. agnosztikus vagyok, és nem feltétlenül szeretném, ha egyáltalán lenne gyerekem, hogy azt szisztematikusan vallási gyűlésekre, templomba vinnék és hirdetnék neki azt, hogy amit ők mondanak, az az igazság, és kész.


Most, amíg még nincs gyerek, úgy vagyok vele, hogy amíg egyikünk sem nyom le semmit a másik torkán, addig mindegy. Kivéve ezek a beteg szekták, ahol már emberek fizikai épsége forog kockán (nyilván ez elég csekély számú... de na. vannak sajnos.)

2017. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
100%
A vallás maga nem zavarna. Csakhogy az eltérő viselkedésminta, kultúra, nem vetít előre nagy jövőt egy kapcsolatnak. Szerintem.
2017. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
41%

Az okos férfiakat szeretem, aki meg ilyen marhaságokban hisz, mint isten meg Jézus, az buta mint a föld, ráadásul gyenge jellem, azonnal lepattintom.

Ateista legyen vagy esetleg sátánista (ateista persze), egyszóval a tudomány legyen a "vallása". Komolyan vehető férfiak érdekelnek csak.

2017. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
24%
#58 Rokonlelkek vagyunk, én is csak ilyen férfit tudok elképzelni magam mellett. :D Van olyan vallásos pasi ismerősöm, aki komolyan elhiszi, hogy minden félévben isten segíti át a vizsgáin. :D Az nem számít, hogy éjjel-nappal magol, akkor is Isten érdeme...
2017. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
91%
Zavarna, ha vallásos lenne. Nem azért, mert ő hisz, meg templomba jár, felőlem csinálja, csak nem igazán látom, hogy lehetne így közös jövőt építeni. Merthogy neki akkor gondolom fontos lenne a gyerekeink vallásos nevelése, nekem áll a szőr a hátamon még a gondolattól is. Elég nehéz két ennyire ellentétes életvitelt összeegyeztetni, ezért nem akarnék vallásos pasit.
2017. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!