Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar téged a másik vallása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar téged a másik vallása?

Figyelt kérdés
Ha például valaki wicca, Jehova tanúja vagy ha valakinek ilyen vallása van: [link] akkor egyáltalán nem jössz össze vele?
2011. márc. 20. 16:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
8%
utolsó, és ha valamelyik gyereketek vallásos lesz, akkor jön a gondolatrendőrség?
2016. okt. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
30%

#4

Láthatóan fogalmad sincs róla, milyen az, mikor valaki sátánista :D


Kövezzetek meg, de én nem tudnék olyannal együtt lenni, akivel annyira eltér a világnézetünk, hogy más a vallásunk. Nem rossz ember senki attól, hogy xy-ban hisz, de nem illünk össze.

(én nem hiszek semmilyen istenben, de nem is vagyok ateista, lehet, hogy létezik, de számomra semmiképp nem úgy, ahogy a nagy világvallások elképzelik)

2016. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
39%
Én ateista vagyok és zavarna, ha a párom valami hülyeségben hinne a realitás helyett.
2016. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
16%
Remélem soha nem hoz össze a Jóisten egy alacsony értelmi képességgel rendelkező ateistával, mint pl az előttem hozzászóló. Azt hiszem ez túl kemény megpróbáltatás lenne mind intellektuálisan, mind érzelmileg.
2016. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, a Jóistenhez imádkozz, ne itt. :) Te kis felsőbbrendű :D
2016. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként most olvastam végig a kommenteket, te 61%-os hívő MINDEN olyan kommentelőnek beszólsz, aki ateista, aztán elkezded magyarázni a te elméleteidet. Senki nem kíváncsi rá, az volt a kérdés, hogy téged zavarna-e. Leírtad, hogy igen, kész, ennyi. Ne próbálj itt téríteni meg lenézni másokat azért, mert nem dőlnek be a legnagyobb tömegmanipulációnak... Ok, te boldog vagy vele, tartsd meg magadnak.
2016. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
19%
74%-os, te sem tartod meg magadnak a véleményedet, felsőbbrendűnek tartod magad. Akkor legalább ne szólj be másoknak ugyanezért.
2016. nov. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem tartja magát felsőbbrendűnek. Megtetszett a szó, hogy ezzel támadod?


Én mondjuk felsőbbrendűnek tartom egy vallásossal szemben.

2016. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon vallásos ember ki van csukva mivel ateista vagyok és nem tudná rám erőltetni ezt az életmódot. Az nem zavar ha keresztény, csak ne legyen bigott vallásos. Ha valaki valami nagyon idétlenségben hisz vagy szektás azzal nem jönnék össze.
2016. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
38%
Zavarna.A vallás csak népbutítás, mindig arra szolgált, hogy birkakènt terelje az embereket, hogy a racionális gondolkodás helyett egy könyv mondja meg, hogy mi a jó, mi a nem... A legtöbb háború a vallások létezése miatt alakult ki, mert azzal uszította a népet.Gyűlöletet kelt, megmondja kit fogadj el ès kit nem, kit szeress ès kit nem... Egy vallas nagyban befolyásolja egy egyén világnézetèt ès nekem nem kéne, hogy a gyerekemet ez manipulálja, azt akarom, hogy teljesen szabad legyen szellemileg... Viszont nem tagadom, hogy valamilyen tőlünk intelligensebb lèny lètèzèsét, amit itt szerettek "istennek" nevezni, de ha létezik, akkor biztos nem bibliába, vagy koránba stb-be írta volna le a dolgokat ilyen primitíven. Az imádkozás sose gyógyított meg senkit, a tudomány igen. Max a buddhizmus 1-2 fajtáját viselném el, mert az az egyik legbékèsebb vallás még így is... de abból se mindegyiket, mert több féle létezik. Én biztos nem venném fel, max elviselnèm, ha a békére és a szeretetre törekedne.
2016. dec. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!