Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar téged a másik vallása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar téged a másik vallása?

Figyelt kérdés
Ha például valaki wicca, Jehova tanúja vagy ha valakinek ilyen vallása van: [link] akkor egyáltalán nem jössz össze vele?
2011. márc. 20. 16:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
91%
Engem mindkettő téma érdekel, de sokszor állok értetlenül efelett a vita felett. Egyeltalán nem értem, hogy miért valószínűtlenebb az, hogy egy "felhőkön ülő mikulás" teremtett mindent annál, hogy a semmiből egyszer csak lett valami. Mert az érveket hallva úgy jön le, mindkettő igaz és egyik sem. Szerintem az lenne a legkorrektebb válasz, hogy "nem tudjuk". Kézzelfogható bizonyíték egyikre sincs, elméleteket gyártani meg Szalacsi bácsi is képes nem ?
2016. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
0%
:D "felhőkön ülő mikulás" na most jót nevettem, köszönöm, szebbé tetted a napomat :D
2016. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
24%
Engem kicsit zavar, hogy a párom hitetlen, de amíg engem nem fáraszt ilyen olcsó vulgármaterializmussal mint a "felhőkön ülő mikulás", addig nagy baj nincs.
2016. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
65%
Jézus faa.sz@. Vulgármaterializmus. Mindenki abban hisz ammiben akar persze, de nekem ilyen olcsó hipotézis... thanks but no thanks. Vallás=népbuítás.
2016. okt. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
87%

szerintem a lényeg, hogy mindkét fél rugalmas legyen, és ne gondolja, hogy ő tudja egyedül, mi az igazság, hiszen senki sem tudhatja. Az azért elég sokaknak nyilvánvaló, hogy nagyon sokmindent nem tudunk, és hogy több dolog van Földön s Égen... mint ugye mi felfoghatnánk, hiszen mindenki tapasztalt már különös jelenségeket, egybeeséseket, stb.

De akár egy ateizmust ráerőltetni az emberre (van olyan facebook ismerősöm, aki folyton erről posztol (=fárasztó a végtelenségig a megrögzöttsége), akár valamelyik vallás szempontjából folyton elítélni a "vétkezőket" és ragaszkodni az illető szerint egyetlen helyes életvitelhez, hát mind a kettő dolog bőven meg tudja keseríteni a környezet életét.

De nem csak a vallás szempontjából, hanem minden szempontból könnyebb kicsit rugalmasabb, kicsikét nyitottabb emberekkel együtt élni.

2016. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
17%

A vulgármaterializmus az olyan szintű áltudomány, mint hogy például nincs Isten mert az ősrobbanás bla-bla... Cseppet sem törődve azzal, hogy az ősrobbanás elmélet megallotója ugyanúgy egy pap volt, mint ahogyan a genetika atyja is, és általában véve természettudományos elméletekkel nem lehet a hitet cáfolni mert nem mondanak ellent.

[link]

2016. okt. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Hát...Egy "jehova" hölgyet mondjuk messze elkerülnék,mert a tapasztalataim szerint azok meglehetősen nem nekem való figurák,de úgy álltalában nem zavar senki vallása sem párkapcsolat terén...(Bár mondjuk engem amúgy sem zavar senki vallása sem, amennyiben az illető tisztességes,jóravaló ember...)
2016. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
42%
Ateista vagyok, nekem fontos lenne, hogy a párom is az legyen. Nem tudnék vallásos férfit komolyan venni, mert butának tartanám. Nem tudnék rá felnézni.
2016. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó ez de vicces volt. LOL


Sötét liba lehetsz.

2016. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
66%
Biztos az vagyok. Remélem, találok ugyanilyen sötét férfit.
2016. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!