Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzott igényeim lennének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott igényeim lennének?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy számomra nagyon fontos a higiénia. Múltkor beszélgettünk a barátnőimmel, ahol kifejtettem (nincs senkim), hogy olyan sráccal szeretnék összejönni, aki annyit ad a higiéniára mint én, ugyanis szerintem ez lenne a természetes:

-minden nap fürödni/tusolni, ha kell 2x

-naponta 2x-3x fogat mosni

-szex előtt megfürdeni, utána is (nem kell rohanni a tus alá, de na..)


Megkaptam, hogy túlzott igényeim vannak, túl tisztaságmániás vagyok, nem nagyon fogok ilyen srácot találni. Erre eléggé kiakadtam, ugyanis ez lenne szerintem a természetes, szerintük elég 2naponta megfürdeni, fogat mosni is elég 1x egy nap, vagy 2naponta, szex előtt meg egyáltalán nem kell fürdeni.

Szerintem pl. a minimum, hogy megtiszteljem azzal a páromat, hogy szeretkezés előtt megtisztálkodom (izzadás, wc-zés miatt, stb).

Tényleg én lennék mániás? Ebből viszont nem akarok lejjebb adni, számomra az ápoltság alapkövetelmény.


2011. márc. 20. 20:59
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Nem írtam oda: 20 éves vagyok (lány)
2011. márc. 20. 21:00
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

Olyan szinten igen, hogy nálad a tisztálkodás ahogy írtad megtisztelést jelent. De csak azért mert neked az átlagosnál jobban számít a "tisztaság", ami alatt minden természetes, a nap során előforduló dolog eltűntetését érted.


De mások ezt nem így nézik, mert ennyire nem fontos a higiénia és nem képzelik el a másik testét baktériumtanyaként.


Én pl. esténként fürdök, reggelente mosakodok wc nagydolog után és naponta kétszer mosok fogat. Ezek alapján úgy kérdezem hogy lenne-e elméletben esélye nálad egy ilyen embernek?

2011. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Mindennapi tusolás nyáron akár 2x is, de belefér a 3 is!

Naponta 2x fogmosás reggel este.

Szex előtt is megfürdünk, aztán később utána is.

Ilyen az én pasim és nekünk még sosem mondták, hogy tisztaságmániások vagyunk! Nyugi sok ilyen pasi szaladgál az utcán! :)

2011. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
2 fürödni szerintem sok elég este nincs igazam? fogat mosni? reggel meg este..szex előtt meg természetes:D meg utána is én ezzel teljesen egyet értek! 18/F
2011. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
igazad van ... én is elvárnék ilyet és van ilyen pasi ... (15/L)
2011. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Tök normális vagy.Bevállalnálak.
2011. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazad van..igaz én fiú vagyok, de én naponta 1x este fürdök, 3x mosok fogat, és amikor tehetem kezet mosok. Az meg szerintem alap hogy szex előtt legalább zuhanyozás(sőt úgy még jobb ha együtt:P) hisz mindenki megy WC-re és utána főleg nyáron lehetnek véletlen szagok szóval na..és utána is azért, főleg ha mindketten megizzadtak..ezt is együtt a legjobb. De mivel nincs kivel szexelnem ezért marad a napi 1 fürdés.:(
2011. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Hát, akkor én mocskos egy pasi vagyok, mert szex előtt csak akkor fürdök, ha koszos, vagy izzadt vagyok. Fogat mosok naponta kétszer általában, de szex után sem szoktam fürdeni, de télen, vagy ha nem izzadok meg, és nem csinálok semmi "koszos" dolgot, akkor biza' van, hogy csak két, sőt, van olyan is, hogy háromnaponta fürdök. És nem, nem szoktam büdös lenni.


Az más téma, hogyha megizzadok, vagy bringával hazaérek, akkor irány a zuhany, meg nyáron is.


De sosem merült fel bennem, hogy szex előtt fene nagy tisztálkodást kéne rendezni... Pláne, hogy ritkán szoktuk tudni, hogy mikor lesz. Egyszer csak egymásba gabalyodunk :)

2011. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

szex előtt kötelező fürdés...

megöli a spontaneitást...

2011. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, lenne kedved szexelni?:)
2011. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!