Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzott igényeim lennének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott igényeim lennének?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy számomra nagyon fontos a higiénia. Múltkor beszélgettünk a barátnőimmel, ahol kifejtettem (nincs senkim), hogy olyan sráccal szeretnék összejönni, aki annyit ad a higiéniára mint én, ugyanis szerintem ez lenne a természetes:

-minden nap fürödni/tusolni, ha kell 2x

-naponta 2x-3x fogat mosni

-szex előtt megfürdeni, utána is (nem kell rohanni a tus alá, de na..)


Megkaptam, hogy túlzott igényeim vannak, túl tisztaságmániás vagyok, nem nagyon fogok ilyen srácot találni. Erre eléggé kiakadtam, ugyanis ez lenne szerintem a természetes, szerintük elég 2naponta megfürdeni, fogat mosni is elég 1x egy nap, vagy 2naponta, szex előtt meg egyáltalán nem kell fürdeni.

Szerintem pl. a minimum, hogy megtiszteljem azzal a páromat, hogy szeretkezés előtt megtisztálkodom (izzadás, wc-zés miatt, stb).

Tényleg én lennék mániás? Ebből viszont nem akarok lejjebb adni, számomra az ápoltság alapkövetelmény.


2011. márc. 20. 20:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

És ha naponta többször szexelek a barátommal? Akkor annyiszor le kéne fürödjünk?? Mondjuk pl ha 3-szor akkor 6-szor kéne fürödjek? Na ne vicceljetek már:D:D

Nálunk úgy szokott lenni hogy este lefürdünk vagy együtt vagy külön aztán pedig mielőtt elalszunk szexelünk. Van, hogy reggel is meg még délután is szexelünk.

2011. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ha modnjuk szexeltek este és rád, de főleg, ha beléd élvez reggelre elég érdekes szagod lesz odalent. S netalán reggel kicsit kényeztetne a pasid orálisan és az aszott szagot kell éreznie? Hát elég kiábránditó nekem elhiheted. Szerintem te sem szopnál retkes f@szt, már bocsánat a vulgáris kifejezésért. Egy gyors zuhany kb 5 perc. Nem a világ. Szex után összebújtok kicsit, mielőtt meg elaludnátok zuhany és mindenki boldog és tiszta.
2011. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztalom, hogy ez a legtöbb pasinál alap. Úgy értem, hogy pl. az én párom, apukám, barátaim (fiúk) általában többet fürdenek még nálam is..Párom egy nyári napon képes megfürdeni 4x 5x is, persze ezek a fürdések inkább gyors tusolások. Amúgy szerintem, normális vagy :) , nincsenek túlzott igényeid, viszont az szerintem nem igazán, jó hogy szex előtt is ( ha csak nem egy kis előjáték kettesben a kádban ) fürcsi, mert tényleg megöli a spontanelitást, és a vágyat is lelohaszthatja..
2011. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

én nem ismerek olyat aki 2 naponta fürdene:D

sztem a napi 1 az a minimum::)

énis naponta 1× fürdök és 2×mosok fogat (bár nem mindig. van mikor csak 1×:$)

és ugyan nem fürdök le mindig szex elött de ahol kell ott megmosakszom elötte is:) bár ezt nem várom el a pasimtol:D

sztem nincsenek tul nagy igényeid.

2011. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
En nagyon szeretem a tisztasagot,de egy nap nem furdok ketszer. Nyilvan nyaron igen es ha kondiba megyek akkor megeshet 3-szor is...De attol fugg. Szex elott es utan a minimum a tisztalkodas. Tehat semmmi problema. Pusz.
2011. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy mániás, a higiéniára ennyire én is odafigyelek.

(Szerettem volna privát üzenetet küldeni, de nem lehetett, rám tudnál írni? köszi)

23F

2011. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"mosni is elég 1x egy nap"


Ez a szakmám ugyhogy azt kell mondani, hogy szájhigéniára elég napi 1x fogmosás. Este. Egészséges nyálképzödés mossa a fogat. Ejszaka nincs elégséges nyálképzédés igy elötte ki kell mosni.


Egynél több mosás árt a fogaknak és a foginynek. Max csak esztétikaileg fontos ha mákos gubát eszel. Ha mégis igényt tartasz ilyen fiura akkor inkább egy gyors szájöblités.

2011. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szerintem király a szemléleted, kérdező. Ha csak tehetem, naponta 2x tusolok (nyáron a pasidhoz hasonlóan nekem is vannak izzadás elleni gyors tusolásaim), reggeli hajmosással (a doktor úr logikája jó ugyan, de többnyire én reggel mosok fogat, és szájvizet is használok, az ilyen mentolos fogkrémeket nem annyira szeretem, egy semleges fehérítő fogkrémet használok). A zuhanyozás pedig jó előjáték a szexben. Nem vagyok tini, csak kérdezem, ezek a 18-20 és fiatalabb pasik fehéríttetik a fogaikat, mert egyikük-másikuk gyanúsan úgy fest...Ez olyan, mint a szolizás, hogy alap? Bár szépek a fogaim, de egy lámpás fehérítésre most ruháztam be.
2011. nov. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ja, F/34.
2011. nov. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ez nem tisztaságmánia, ez az elemi, elvárható tisztaság.

Igenis tisztálkodás szex előtt, kivéve nyilván a spontán alkalmat, és utána. Fujj, nyálasan leizzadva összekenve aludni, milyen már, meg olyan szaga lesz reggelre..

Teljesen normális vagy, ennyit én is elvárok, és én is megadok.

2014. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!