Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják ezt rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják ezt rólam?

Figyelt kérdés

Tetszik ez a film:

[link]

Egyébként is szeretem a romantikus filmeket.

Emiatt sokan b*zinak tartanak. Hol van az összefüggés? 18/f


2011. márc. 24. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet selyemfiú vagy, hozzájárulhatnál a témához ennél a kérdésnél:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
60%
Azért gondolják,mert az vagy.
2011. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért baj az, hogy ki mit szeret nézni? Akkor vagy b*zi, ha fiúkat szereted. Ha valaki imádja a horror filmeket az akkor egy sorozat gyilkos? Semmi értelme ezeknek:S Ha nem szeretem a mulatós zenéket akkor nem szeretem, ha nem szeretem a főzelekéket akkor nem szeretem, ennyi.
2011. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
romantikus filmeket fiú létedre? Vaze lehet h azér' mondják h b.uzi vagy, mert tényleg az vagy.,
2011. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez baromság. Ha tetszik, hát tetszik.

Én meg nő létemre szeretem az akció filmeket, a horrort, meg az FPS játékokat. Akkor én mi vagyok?? Oo

2011. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ott van az összefüggés, hogy a világ előítéletekkel terhes, az embereknek úgymond "nincs ideje" megismerni a másikat, a dolgok mögé nézni, így egyszerűbb sztereotípiákat gyártani... csak annak a kritikáját vedd fel, aki számít is neked, amit pedig mások gondolnak (úgy-ahogy ismeretlenül), azzal pedig ne is foglalkozz.

Manapság az emberek azt gondolják, hogy ah egy fiúnak vannak érzelmei (ezt pedig ne adj' isten ki is meri mutatni), akkor szükségszerűen meleg...

2011. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert idióták. Attól még mert valaki érzelmes, romantikus nem b.uzi. Ideje lenne felfogják..

Én amúgy a romantikus fiúkat szeretem.

23/L

2011. márc. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na akkor most elmondok valamit.


Két éve kollégista voltam. Két sráccal megnéztük a Szerelmünk lapjai c. filmet. Én zokogtam, de ők se voltak semmik. Az egyik srácnak az arcáról csak úgy potyogtak a könnyek. Mindkettő hetero.


Nekem ez még szimpatikus is. Ez is csak azt jelenti, hogy érzelmes vagy, át tudod élni a filmet. Ez sose rossz.

2011. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a baratnom ravett, h nezek meg vele egy romantikus filmet. 10 percig birtam. Te eszt szereted, hat nekem te fura vagy
2011. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem meg az a fura, hogy nem tudsz írni!
2011. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!