Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oszinten! Szerintetek eszebe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszinten! Szerintetek eszebe jutok neha vagy sem?

Figyelt kérdés

Elmondtam 4 honapja egy fiunak, hogy tetszik; de o nem valaszolt ra semmit. Miota ezt tudja, mikor elobe osszefutunk, sokkal kedvesebb, de MSNen nagyon elutasito.

Azt szeretnem kerdezni, hogy szerintetek eszebe jutok neha, hogy en elmondtam neki, hogy mit erzek; illetve elfelejtette vajon azota? Egy olyan fiurol van szo, akinek 19 eves ellenere meg soha nem volt baratnoje.


2011. márc. 26. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem volt barátnője akkor miért utasított el?
2011. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán... bár nekem lány létemre sokan sokan le akarták már hozni a csillagot, volt a aki sírt utánam. és bár szívtelennek tűnhet, van akinek a nevére sem emlékszem, soha sem jut eszembe...De ennek persze meg van az oka, az én szívem csakis egy fiúért dobog, akkor is, ha ő már nincs velem. Szerintem eszébe jutsz, de lehet tényleg annyira nem érdekled, hogy hiába nem volt még barátnője, nem hagytál benne nyomot. ez nem bántás, csak... én is voltam már úgymond mindkét oldalon (leszart és a leszaró is) ez ilyen, ha nincs érzése akkor a másik kútba is ugorhat, akkor sem változik. De lehet nagyon félénk, ezért kicsit kezedbe vehetnéd a dolgokat... ha meg nem, akkor úgysincs már mit veszítened, szerintem.
2011. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert pl meleg???:D
2011. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem. ismerős helyzet csak itt én voltam a fiú, piszkosul-mocskosul nem! ha kicsit is érdekelnéd akkor írna-beszélne veled stb...
2011. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En pont azert nem ertem, hogy miert csinalta ezt, mert o kozeledett felem, olelgetett meg puszilgatott, erre mikor elmondom neki, hogy en mit erzek, hat ezt csinalja.
2011. márc. 26. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem látunk bele a fejébe, de:

Ha szokott is rád gondolni, de nem nyílik meg, akkor te sem tehetsz semmit. Már ha amúgy volna rá esélye, de ha vagytok msn-en akkor volna.

Úgyhogy ne foglalkozz vele.


Mondom ezt úgy hogy velem is történt hasonló:

Ugyan mondani nem mondta, csak bizonyos jelekből ki kellett volna találnom egy lányról hogy tetszem neki, de akkor és ott nem tudtam ezt elhinni, és ezzel el is csesztem, de azt nem részletezem. És hiába gondolok rá, ennek már annyi, nincs mostanában a közelemben.

...és nem azért mert homár vagyok, de lehet ő is azt hiszi.. :D

2011. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

az utsó hozzászólásod után, csak megerősíteni tudom magam:

Ne foglalkozz vele! Nem érdemel meg!

:D

2011. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Vagyunk MSNen, de mikor ezt csinalta velem, ra ket napra letiltottam, mert annyira rosszul esett, amit csinalt.

Azota probaltam visszairni, de nem fogadott el.

2011. márc. 26. 15:32
 9/10 A kérdező kommentje:
En is mindig elhatarozom, hogy nem foglalkozok vele, de valamiert annyira ragaszkodok hozza. Annyira hasonlo lelkek vagyunk, es annyira bant ez az egesz. Tudom, hogy tul kene tegyem magam rajta, de nem megy.
2011. márc. 26. 15:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagytok hasonló lelkek, te "szeretsz" szenvedni, ő meg valszeg szeret "kínlódtatni", és ha felhagysz a vele való foglalkozással, csak ezt a szenvedést veszted el. Gondold végig!
2011. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!