Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 km sok egy kapcsolathoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 km sok egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Belemennétek úgy egy kapcsolatba, hogy a másik 40 km-re lakik (1 órás út)? Főleg lányok válaszát várom. Köszi.
2011. márc. 27. 20:53
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Akkor a leggyakrabban neked kell majd hozzá utaznod. De semmilyen törvényszerűség nem mondja ki, hogy néha napján a nő nem utazhat hozzád, ez a részéről is egy szép gesztus lenne. 40km igazán nem sok, ahogyan olvashattad. Buszoznál, vagy van autód? Az ő esetében mi a helyzet?
2011. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
busz/vonat maradna mindkét részről, viszont nekem nem jelentene ez problémát...
2011. márc. 27. 22:08
 33/45 anonim ***** válasza:

mi 150 km-re lakunk egymástól két éve. 3,5 éve vagyunk együtt.

Nekünk nem okozott gondot a távkapcsolat, sok időt töltünk így is együtt...aránylag...hetente-kéthetente 3-4 napot

Jövőben költözünk össze, az várjuk, de nagyon:)

20-L 21-F

2011. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

A 40 km egyáltalán nem sok.

Én busszal jártam mindig suliba ami 52 km-re volt , szóval 1,15 oda 1,15 vissza így naponta 2.5 órát buszoztam csak az iskola miatt.

Ha most egy barátnőhöz kellene menni ennek akkor a sokszorosát is simán vállalnám.

2011. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Barátnőm 50km-re lakik, ez szerintem semmi távolság :)


18/f

2011. márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
4000km-es nek :) Hát akkor hajrá.. Az a csaj akkor nem tudta megbecsülni azt, hogy ennyit utazgattál érte, meg sztem téged se.. De hát én nem tudom, hogy volt ez.. Mindenesetre sok csaj van még :D
2011. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már ilyen felmerül benned, hogy megéri-e, ott már régen bajok vannak... A másik az, hogy vad idegenektől kérsz tanácsot? És ha nagyon fontos neked ez az illető, akkor az a 40 km semmi... Én többet is megtennék egy olyan valakiért, akit szeretek... 17/L
2011. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

"Szerintem ha már ilyen felmerül benned, hogy megéri-e, ott már régen bajok vannak"


Szerintem meg ott vannak bajok, ha valamibe az ember ész nélkül beleugrik. Tudod, ösztönei az állatoknak is vannak, mi meg emberek vagyunk, akik ésszel mérlegelnek, mielőtt megtesznek valamit.


"... A másik az, hogy vad idegenektől kérsz tanácsot?"


Nem tanácsot, hanem egyéni véleményt, hogy te megtennéd e. Nem tudom, miért nem volt világos. Nem a saját problémámra keresek választ, csak a véleményeket akartam ütköztetni, pro és kontra, hogy világosabban tudjak döntést hozni.



"És ha nagyon fontos neked ez az illető, akkor az a 40 km semmi... Én többet is megtennék egy olyan valakiért, akit szeretek..."


Látom, hogy "figyelmesen" végigolvastál mindent. Ugyanis már leírtam, hogy még semmi nincs köztünk, ergo nem is szerethetem. Azt mérlegelem csak, hogy belefogjak-e egyáltalán.


Ne haragudj, nem akarlak offolni, de legközelebb valami értelmeset próbálj meg írni, ne ilyen kioktató jellegű odamondogadást.

2011. márc. 28. 16:10
 39/45 anonim ***** válasza:
kit.ti-nek: Merre laksz?!? :)))))
2011. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
4000 km: Ezt nem teszem ki nyilvánosság elé :D
2011. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!