Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi öntelt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi öntelt, beképzelt pics@?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 18:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
teljesen igazad van neked is :)
2011. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Hát ez nem csak 14-15 évesek között van, kinyúlik ez még 18 évig is, mármint az a bizonyos általános nagyképűség a tinilányoknál. De vannak 20-21 éves évfolyamtársaim, közülük is vannak, akik nem látnak ki a fejükből. De sajnos nagyarcú emberek mindenhol, minden korosztályban vannak.
2011. márc. 28. 22:40
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
18 felett is kitolódik. Én személyesen ismerek ilyen csajt, aki elmúlt 22, k ibaszott csúnya, dagadt és még hülye is, de az elvárásai azok megvannak: 190 magas pasi, izom, legyen pénze meg kocsija. Még ki is jelentette, hogy aki ennek nem felel meg azzal ő szóba se, áll. Mintha olyan k urva különleges lenne. Most az ilyenre mit lehet mondani. Az meg, hogy jól néz ki még nem jelent semmit.
2011. márc. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a menőő túl nagy lett a szexuális kisugárzásuk,hihetetlen de ez van ha van egy jo kocsid vagy apu odaadja máris szeretnek,és normálisak veled,csak referenciát kell mutatnod semmi mást,ha kell 4en cuppannak rá,ez van ide jutott a világ...
2011. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Média, nevelés stb... Ezt látják a tévében, aki krvásan öltözik meg hu:lye az sztár, az olyan cukcsimukcsi, de egyben szekszi is, és odavannak értük a fiúk. Persze az olyan fiúk akik csakugyan el vannak hu:lyülve a médiától. Ne legyenek ilyen illúzióid, hogy mindenről azok a hu:lye nők tehetnek meg csak ők a hibásak. Az ifjuság nagy része el lett torzítva mára (igen én is fiatal vagyok, és így látom). Csak a tombolás, dugás, ivás és semmi más nem számít. Minél közönségesebb valaki annál menőbb, aki egy kicsit is eltér tőlük az már lúzer meg szerencsétlen. A lányok elhiszik magukról, hogy ők így szexistennők és ez így jó, a fiúk meg, hogy ők a falu bikái és megdughatnak mindent ami mozog. Ezt sugározza a TV, a net, a... minden. Mielőtt még megkapnám, hogy irigy vagy vallási fanatikus lennék, nem, nem vagyok egyik sem, csak nyitva tartom a szemem és nem engedem, hogy elbutítsanak.

19(hamarosan20)/F

2011. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
most azt látom, hogy a JÓ válaszokat adókat lepontozták a gondolom kérdésedben érintett személyek. kedves kérdező, szerintem például azért, mert vannak ezek a facebook-kép hozzászólások, pl. bazki annyira céppecke vaaaaagy!  és ettől nagyon megnő az önbizalmuk, pedig ezt leginkább érdekes, a nem éppen szép lányoknál tapasztalom...
2011. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az előttem szólónak:) Hiszen mi szép a média , és pár divat diktátor szerint? Ha csont sovány vagy, ha a sminktől már nem is látszik a bőröd, már nem is emlékszel rá milyen szinű eredetileg a hajad, és tele vagy tömve szilikonnal:) És ha csak kicsit is úgyérzik ezek a lányok , hogy hasonlítanak valamiben az ideálra akkor máris szépnek hiszik magukat:) Másik ami furcsa azt hiszik minnél hangosabban vihognak az utcán , vagy üvöltöznek annál jobban a középpontba kerülnek:)) Valahol igen , csak nem pozitív értelemben, hiszen így fognak vélekedni róluk az emberek mint ti:) Akinek meg bejön ez a stílus hááátt....
2011. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Azért mert megtehetik. Sok hülye meg egyébként adja is alájuk a lovat azzal hogy törődnek velük pontosabban figyelnek rájuk+minden hülyeségükre, és úgy állítják be őket mint akiknek hatalma van. pl. hogy kell a pinájuk ez is kb olyan hogy ki vagy szolgáltatva.


Egyébként meg média is, meg úgy mai világ, ez gyakorlatilag már elfogadott norma csak csaj miért ne ellenezné áll szent kis (már aki).., mondjuk azért akárkinek részben igaza van hogy hát elég nagy százalék LEHETNE ha olyan helyzetben lenne, de mivel nincs nem engedheti meg magának ugye. De ez mondjuk úgy általánosságban igaz, csak lányok sokkal szabadabbak, akármennyire megy a k*vázás eddig nem nagyon tapasztaltam hogy juuuj de zavarná, még inkább csak büszke rá "haters gona hate".

2011. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, vajon hol vannak ilyenkor azok akik ezt magukra vehetnék? Egyátalán veszi ezt egyátalán magára valaki is, vagy csak jól elbeszélgetünk itt róluk és nem teszünk ellenük semmit?
2011. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Javarészt a média (rtl klub, győzike, stb agymosás), az internet, de sajnos az is, hogy ezeknek a fiataloknak a szülei is vagy ilyenek, vagy egyáltalán nem figyelnek oda a gyerekükre. Hogy vajon mit csinál a gyereke a facebokon, milyen meztelen/pucsitós/csücsöritős képet tett fel, vagy éppen szombaton este hol van meg ilyenek... Kikkel van, hogyan viselkedik... Sajnos ez a nagy probléma. Meg az emberek hülye felfogása, hogy a ruhától meg a kocsitól leszel menő. Vagy a póthajtól, műmelltől, nagy szájtól, levakolt fejtől - de mindenki helyettesitse be ami neki tetszik. Azt is birom, amikor valaki szépnek születik, és el van magától szállva... Mikor neki ahhoz semmi köze nem volt...
2011. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!