Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi öntelt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi öntelt, beképzelt pics@?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 18:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok (nem vagyok ribi nem festem magam nem öltözök k*rvásan és nem szexelek mindenkivel) és ismerek sok lányt akire az mondják hogy ribi, mert tényleg buták szegények és festik magukat, póthaj, latex... de közülük se mind ribi van aki csak azért csinálja mert a többi is. A k**vák száma szerintem nem nőtt attól hogy mindenki annak öltözik...
2011. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
igen manapság sok ilyen van, de sok olyan is van, aki nem olyan, csak észre kell venni őket, mostanában ez a divat, minél szebb, minél vékonyabb, minél drágább.
2011. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

most mondjam , hogy bezzeg az én időmben? ezt hetvenesek mondják én meg 22 évesen mondhatom.


Kérdező, nagyon ki vagy bukva a női nemre, de vagyunk egy páran akik nem az öntelt p*csák közé tartoznak. És ha érdekel az én lelkemen tapostak párszor az öntelt majom fiúk, oszt mégis hittem, hogy vannak értelmesek....és láss csodát..

2011. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:17

Pont így érzek én is. Ugye milyen öregek vagyunk...?

22F

2011. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
eléggé...ez kicsit aggaszt :D :D :D
2011. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
00:06 ez nem kor függő:)) Teljesen mindegy mennyi idős az ember , mert az ő korosztályában is voltak divatcicák, nagyképű nők akik nem tudták mit is kezdjenek magukkal:)) Talán régebben nem volt ekkora választék ruhákból cipőkből és mindenféle dolgokból:) Ezzel most sem lenne gond , ha lenne önkritikája mindnenkinek, és tudná mi áll jól neki és mi az ami nem :) És nem az számítana , hogy most éppen az a divat, és rajtam is annak kell lennie mert külömben kilógok a sorból:) A baj hogy ezzel elveszítik sokan a saját egyéniségüket is:)
2011. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de így az utolsót olvasva (főleg az utolsó mondatát) úgy éreztem megosztom Veletek ezt a bejegyzést, nagyrészt erről is szó van benne...


[link]

2011. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!