Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem szánalmas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem szánalmas?

Figyelt kérdés
Pénteken szakítottunk a barátommal szerinte azért mert pénteken nem maradt itt,valójában pedig az csak egy lángbol kapott indok volt.A valódi ok pedig részemről az hogy a 2 hét alatt egyszersem tudott kielégíteni mert nem ment neki mikor sikerült neki vagy 2-3percig bennem maradnia gyorsan eljátszottam hogy élvezem pedig ő azt mondta nekem hogy ő szexmániás ő napi 3-4 szer is igényli a szexet közben meg 1szer nem tudott isten igazábol megdugni.A legbosszantobb az egészben viszont az hogy álandóan nagyképüsködik hogy lenyugottam e már meg jól rá vágtam az ajtót. Valóban ennyire hülye lenne hogy elfelejtette hogy nem tudott meg.dugni és valójában nem az a kis semmiség miatt szakítottunk
2011. márc. 29. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs kedved egy igazán nagyot szexelni?:) Korod?
2011. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ezért és így szakítottatok, akkor ez nem is volt jó kapcsolat.
2011. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
utolsó te mire érted azt hogy ezért és így???,
2011. márc. 29. 17:00
 4/12 anonim ***** válasza:

17 vagyok



A rossz szex miatt. Ezt meg is lehetett volna értelmesen beszélni és esetleg változtatni rajta. Ha egy kapcsolatot csak a szex tart össze, az nem igazi kapcsolat.

2011. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De az a baj érted hogy én tudom hogy nekem mi a szexuális igényem és ha ő eleve az igazat mondja hogy nem kivánja a szexet csak hetente 1,2 alkalommal akkor biztos hogy nem foglalkozom vele mert tudom hogy ez nekem kevés.De ő meg úgy tett hogy ő egy nap 3,4 alkalommal is bírja .....Ezért nem tudom hogy mire menősködik itt nekem mikor egy nulla volt
2011. márc. 29. 17:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ne foglalkozz vele. Találsz jobbat.
2011. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17:02-vel egyetértek.
2011. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj kurv@'nak ,azok kapnak elég f@szt... ezek alapján nem sok választ el tőle... Gratulálok
2011. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt a szánalmas te vagy, és nem a barátod. Szerintem felettébb undorító dolog, hogy a barátodat azért kidobod, mert 2 hétig nem ment neki rendesen a szex. Sőt, nem is az a legnagyobb probléma, hogy kitetted, hanem ahogy elkövetted. Továbbá megjátszottad, hogy élvezed a szexet, ami szintén undorító dolog. Irományodban még azt is kifejted, hogy ő nagyképű, hülye, tehát a jelleme rossz.


Kérdem én.. Te mi vagy? Helyesen írni nem tudsz. Ocsmányul bánsz az emberekkel. Hazudsz a barátodnak. Itt te vagy a szar ember, és nem ő. Persze ez nem jelenti azt, hogy ő nem az, de te túlteszel rajta.

2011. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mihez gratulálsz .Igazad van milyen nagy k.urva vagyok mert nem elég ha a barátom hetente csak egyszer dug meg.Hát komolyan mondom eldobom az agyam ha az ember szeretne legalább 3-szor dugni akkor már k.urva szép kis emberek vannak gratulálok a felfogásodhoz szánalmas vagy
2011. márc. 29. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!