Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik belső tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik belső tulajdonságok taszítanak titeket pasik egy lányban?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi. :) Jaa, és azokat is írhatjátok, amik bejönnek. (belső tulajdonságok)
2011. márc. 29. 19:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
19.40: Remélem, hogy nem célozgatni akartál, mert szerintem helyesen írtam le a kérdést, az meg eshet, hogy a szórend kicsit érdekesre sikerült. ^^
2011. márc. 30. 07:35
 12/16 anonim ***** válasza:
Divatmánia, láwoljunk mindenkit, a világgal nem foglalkozás, cigányvédés.
2011. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor is ha a lány cigány?:D
2011. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hát akkor én mintalány vagyok :$
2011. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

a bunkóság senkit se zavar.?:O

az bejön a fiúknak.?:DD mert ezt valahogy senki se írta.:))

2011. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Írok pár példát az ismerőseim közül.


Határtalan nemtörődömség. Aki szerint a legjobb, legcélravezetőbb dolog mindent olyat lesz.rni, ami az illetőnek nem tetszik. Nem érdekli mások véleménye, mert emellett makacs is. Egyes dolgokról szimplán annyi a véleménye, hogy nem érdekli. Ez néha tanulmányin is látszik.


Lustaság. Olyan mértékben lusta, amilyet el se mertem volna képzelni. Például nem képes olvashatóan írni, csak "rácsap" a billentyűzetre. A másik ember pedig töri a fejét, hogy mit is akart mondani. Ebből az látszik, hogy teljesen semmibe veszi a másikat. Azt írja: "most nincs kedvem írni. mesélj valamit". Lusta ahhoz is, hogy gondolkozzon. Ki is jelenti: "most nincs kedvem gondolkodni, mert fáradt vagyok". Ha egy összejövetelen képeket készít, akkor mindet feltölti az internetre, függetlenül attól, hogy a képen nem látszik semmi, vagy a szereplő embereket a kép mennyire hátrányos helyzetbe hozza és mennyire ciki nekik. Ezt azzal indokolja, hogy ő nem fogja azzal megerőltetni magát, hogy válogasson, feltölt mindent. Szerinte minden, amit felsoroltam, rendben van.


Lány létére az az alap beszólása, hogy "kapd be a f.szom". A legkisebb mértékben se zavarja, ha az utcán mindenki belát a bugyijába, mert félig le van csúszva a nadrágja. Néha ugyanez a helyzet a mellével. 14 évesen egy szórakozóhelyen leissza magát és egy teljesen idegen emberrel csókolózik. Józanon megveri(!) a fiút, ha túl sokáig nézi a lányt.


Nem tudja elválasztani egymástól a szórakozást és a komolyságot. Ha neki úgy tartja kedve, tanóra alatt bekiabál, ha kihívják a táblához, ott táncol, élvezi, ha hülyének mutathatja magát. Az interneten olyan képek keringenek róla, ahol a hátsóját mutogatja, hiányos öltözetben, a barátnőivel rámászik egy idősödő skinhead-re és úgy pózol. Többször jelölték napiszarra, talán már kint is van. Ez alapján le lehet k.rvázni, bár még szűz (tudomásom szerint). Ezek ellenére tökéletesnek, hibátlanul szépnek és okosnak tartja magát, egyes embereket pedig teljesen lenéz, felsőbbrendűnek tartja magát pl nálam.


Lelke mélyén nagyon aranyos, kedves, szeretetre méltó lány. Ez viszont nem látszik. Nincs határozott elképzelése arról, hogy ő milyen személyiség. Azt hiszi, attól lesz jobb, ha hülyének mutatja magát és játssza az eszét. Gyerekes képet mutat magáról, mert úgy viselkedik, mint egy óvodás. Ez rossz személyiségre utal, de mivel volt alkalmam megismerni, tudom, hogy nem ilyen. Láttam, hogy egyik pillanatról a másikra változik a véleménye, hozzáállása, mert nem tudja, mi a helyes út. Nem tudja, kikkel barátkozzon, hova tartozzon, hogyan viselkedjen. "Menő" szeretne lenni, így akármilyen intelligens, rossz irányba halad.


Szerintem ezekkel a leírásokkal jobban ki tudtam fejezni, milyen ne legyen egy lány.

2011. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!