Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan ember aki senkinek nem tetszik és nem akar vele járni senki? Vagy én vagyok az egyetlen ilyen?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és eddig az összes csajokkal kapcsolatos tervemnek kudarc lett a vége, pedig átlagosan nézek ki, sok csaj azt is mondta, hogy jól nézek ki, viszont nem akar velem járni senki, több száz lány utasított már el, hogy legyünk csak barátok, meg nem vagy az esetem, senkinek sem vagyok az esete vagy mi?

Soha nem volt még barátnőm, a családomban is kérdezgetik, hogy na és van már barátnő?A legjobb amikor egyszer szervízben volt a kocsim és busszal kellett mennem suliba és a buszon volt egy pár, szép csaj, a srác meg alacsonyabb volt mint a csaj és ronda:D én meg csodálkoztam, hogy nekem miért nem lehet barátnőm a nálam hátrányosabb kinézetűeknek akik rondábbak meg busszal járnak van, ez mi?(nem nagyképűség ne gondoljátok azt, csak azt hallani lépten nyomon, hogy kocsi, pénz jó kinézet, udvariasság, intelligencia számít, meg márkás ruhák) és akkor ilyeneket látok, hogy nálam előnytelenebb srácoknak van barátnője nekem meg nincs, szóval ezt nem értem.

Lassan az összes nő a barátom lesz az országban:D

Valaki van hasonló helyzetben?Mi lehet a gond?Egy randi alatt szerintem nem lehet egy embert megismerni még is egyből ez van, hogy legyünk csak barátok, arra is gondoltam már, hogy indulok az x faktorban, hátha elérek valamit és akkor így ha híres leszek könnyebben találok valakit.Mindent megpróbáltam már, de egyszerűen senkinek nem kellett egy rendes pasi aki tiszteli a nőket és sok mindent meg tett értük, utaztam én már 300km-et is egy lányért, kitalálhatjátok mi lett a vége...


2011. márc. 31. 22:47
1 2
 11/18 koltt ***** válasza:
Na üdv, elmondom neked hogy mi a lényeg az egészben. Ott a probléma, hogy: "utaztam én már 300km-et is egy lányért", meg a senkinek nem tudok megfelelni. Tudod a lányok férfit akarnak, nem pedig egy kutyát ami lábhoz jön. Itt az ideje annak hogy férfi légy. A leírásodból, következtetem hogy nem félsz kezdeményezni egy lánynál, csak az a probléma hogy mindent megpróbálsz megadni neki. Viszont egy lánynál fontos tudat alatt az hogy azt lássa hogy az a férfi aki mellette van az úgymond domináns. Ezért vannak a tahóknak, meg a pénzeseknek nője, mert ők valamilyen szinten dominánsak a csajok előtt. Neked határozottnak kell lenned, pl az első találkozáskor mindig te dönts dolgokról és nem mindig a lány véleményét kérdezd. Látszódjon rajtad hogy tudod mi kell egy nőnek, még ha nem is így van.
2011. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, ugyanúgy nem tetszettem senkinek soha. Viszont én senkit nem láttam még bnővel, aki legalább olyan ronda, mint én. Szal a lányoknak a külső a lényeg, sztem azzal lehet a gond nálad is!
2011. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is ez van nagyjából. 25 éves férfi vagyok és egyetlen másfél éves kapcsolatom volt, az se szerelemből. Rajta kívül mindenki más első randi után már találkozni se akart többet pl. ilyen kamu: nem tudom mikor érek majd rá bla bla szöveggel. Pedig egy randi alatt tényleg nem lehet senkit megismerni! Csomó csaj el van szállva magától és tényleg csak a legmenőbb macsóra várnak :S Na meg sokan azt mondják legyél jókedvű, magabiztos, mosolyogj stb. mitől legyek jókedvű? attól hogy levegőnek néznek a csajok? Már kénytelen voltam elmenni prostihoz is ami kissé pénzkidobás de hát nem lehet bírni egy idő után egyedül.
2011. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"az a bajod hogy piedesztálra emeled a puncit" :-)

De most komolyan én is ilyen voltam, 25 éves koromra kezdek beérni. A külsőm semmit sem változott viszont sokkal lazábban csajozom. A környezetedben lévő összes csajnak nyomni kell a sódert, udvarolgatni kell, nem azért hogy felszedd őket, hanem hogy lássák milyen vagány srác vagy. Ha kialakul a laza csajozós imidzsed a csajok fognak majd próbálkozni nálad. Én is így csinálom. Most kapásból 3 nő is van tartalékban akik bármikor házhoz jönnének. Egyetlen szívfájdalmam hogy a lány akibe szerelmes vagyok észre sem vesz, ezért könnyű kalandokkal próbálok vigasztalódni.

2011. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14:13

Valahogy így, igen.... De nem mondtam semmit :D

24/ L

2011. ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ugye nem ugy csajozol mint alekosz? :D bár ö ronda és buta is :D
2011. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Kedves kérdező


Remélem már nem aktuális de ha mégis és másoknak okulásul


www.ferfihang.hu


avagy miért szeretik a nők a rossz fiúkat és egyéb színvonalas írások

2015. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező.. Ugyanebben a cipőben vagyok. A kérdés kiírása óta eltelt pár év ahogy látom, de azért kíváncsi lennék arra, hogy változott-e a helyzet azóta..... 22/F
2018. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!