Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt gáznak találjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt gáznak találjátok?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, szeretek rajzolni, és mostanában folyton "szexi" képeket csinálok... akiknek megmutatom azok mind azt mondják hogy ez már beteg... szerinetek tényleg? :S
2011. ápr. 1. 17:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Azért mondják hogy beteges, mert IRIGYEK!!!

Nagyon gyönyörűen rajzolsz! Sok irigy, hülye, kisebbségi komplexussal rendelkező egyén fikázza le azt aki tehetséges. Soha ne tántorítson el, folytasd, mert 15 évesen ilyen rajztudással, még bármi lehet belőled! Sok sikert!!!

2011. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Én is rajzolok, bár én kutyákat, és az, hogy te ilyen témájú képeket, egyeltalán nem baj és nem beteges! Hidd el, hogy lesznek ezek még jobbak is (ez is nagyon ügyes már!!!)
2011. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
ezt tényleg te rajzoltad? basszus én még egy vonalat se tudok húzni normálisan. jó lett. Gratulálok :)
2011. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Én gáz helyett inkább zseniálisnak mondanám! :)

Hidd el egy lánynak külön jól áll, ha szorult belé egy kis szép érzék... te tehetséges vagy, és ha szereted is csinálni, akkor ne hallgass, maximum az építő jellegű kritikára!


Amúgy komolyan kíváncsivá teszel, ki rajzol így :D


16/f

2011. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Csak így tovább ^^


Remek kép, és végül is egy mű akármit ábrázolhat :D

2011. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Nem beteg :D Amikor én 15-16 éves voltam de még most is meztelen mangákat szoktam néha rajzolni :D Egyszerűen nincs kedvem nekik ruhákat rajzolni :D Valakinek nem teccik így járt :P

L/18

2011. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Nagyon menő, csak így tovább!

20/F

2011. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Mutatnál még pár rajzot? Szerintem nagyon ügyes vagy. Nem az, hogy meg tudtál rajzolni egy mangát, mert az nem kihívás, az árnyékolás tetszik nagyon nagyon. :)
2011. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
ebben mi a szexi?
2011. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Imádom a rajzos csajokat. :D
2011. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!