Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt gáznak találjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt gáznak találjátok?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, szeretek rajzolni, és mostanában folyton "szexi" képeket csinálok... akiknek megmutatom azok mind azt mondják hogy ez már beteg... szerinetek tényleg? :S
2011. ápr. 1. 17:24
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és én is szeretek rajzolni. Most, hogy négy napra távol voltam barátomtól ihlet jött. Ketten állunk fehér háttér előtt meztelen felsőtesttel és a kezem az ő nadrágjában van. Vajon mit csinál? Mindenki tudja.... ugyanez csak fordítva és ülős verzióban....ez művészet. Ez már lehet perverz, nézd meg Boris Vallejo Alone című képét! Nem felháborító. A te képeid pedig olyan témájúak, amit fantasynak hívnak. Hú én ennél sokkal lengébb ruhákat rajzolok. Mégha totál meztelenek lennének az is tökéletes, mert aktrajzolás is létezik. Csak így tovább. Ügyi vagy. Akinek ez perverz, az reménytelenül ronda, és tudja, hogy soha nem merne bikinire vetkőzni...
2011. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon tehetséges vagy! :] Javaslom, hogy foglalkozz sokat a rajzolással! :]
2011. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
hogyha egyszer beteg képrekényt akarsz nézni írj visza a tiéd miért is beteg? azok akik aztmondják h beteg fogalmuk sincs arról h mi számit betegnek. sztem fogalomzavarban szenvednek. egyszer én mutatnék nekik egy képregényt kidobnák a taccsot
2011. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:

szerintem ez a gáz:

A gáz forma az anyag egy halmazállapota. Mint a folyadékok, a gázok is fluidumok: képesek áramlani és nem állnak ellent a deformációnak, habár van viszkozitásuk. A folyadékokkal ellentétben a gázok nem öltik fel az őket tartalmazó test formáját, hanem igyekszenek az általuk elfoglalt teret kitölteni. A gázokban meglévő kinetikus energia a második legnagyobb a halmazállapotok között (a plazma után). Ezen magasabb kinetikus energiaszint miatt a gázok atomjai és molekulái visszapattannak az őket tároló anyag felületéről, és egymásról. Ez a folyamat a kinetikus energia növelésével erősödik. Elterjedt tévhit, hogy a gázok nyomását a gázmolekulák egymásnak ütközésével magyarázzák, de valójában csupán véletlenszerű sebességük elegendő a nyomás értékének meghatározásához. A kölcsönös ütközések csupán a Maxwell-Boltzmann eloszlás megalapozásához voltak fontosak.

A „gáz” szó valószínűleg egy flamand kémikustól ered, a káosz görög szó flamand kiejtését írta így le.

2011. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Erik-son válasza:
Kémikus barátom! Ez wikipédia...
2011. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
amit én írtam és szerkesztettem
2011. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!