Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt gáznak találjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt gáznak találjátok?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, szeretek rajzolni, és mostanában folyton "szexi" képeket csinálok... akiknek megmutatom azok mind azt mondják hogy ez már beteg... szerinetek tényleg? :S
2011. ápr. 1. 17:24
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Majd akkor lesz beteges, ha egy képen lovat b.sznak. Akik meg beszólnak, azokkal nem foglalkozz!
2011. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"Majd akkor lesz beteges, ha egy képen lovat b"


Irod mindezt egy 15 éves lánynak, okos.

Reméljük nem vagy pedagógus..

2011. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

most lettem kész egy másikkal:

[link]

2011. ápr. 1. 22:15
 24/36 crawenn ***** válasza:
Ügyes. Akik meg azt mondják, hogy beteg, azok egyszerűen ezzel nyugtatgatják magukat, mert ők semmiben nem tehetségesek. Van ilyen^^
2011. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Erik-son válasza:
Te nagyon jó képeket csinálsz :D Szerintem jelentkezned kéne valami pályázatra,vagy ilyenre!Van egy osztálytársam,ő is ilyeneket rajzol mindig,jelentkezett egy ilyenre,megnyerte.Próbáld meg te is,bajod nem lehet belőle :D Amúgy akinek meg nem tetszik az ne szóljon bele :D
2011. ápr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Basszus nagyon szépen rajzolsz,baromi tehetséges vagy! Irigyellek:D

Ezek a rajzok szerintem egyáltalán nem betegesek,kicsit elvontabbak de szerintem korral jár amúgy is. Egy barátnőm is szokott ilyeneket csinálni csak ő inkább ilyen tündéreket rajzol. Szóval ne hallgass rájuk és ne hagyd abba a rajzolást. Nekem főleg a lányok arca tetszik,nagyon szépek. Simán csinálhatnál képregényt!!!! :)

15/L

2011. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Nagyon klassz!!!
2011. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Ez a másik is klassz nagyon :)

Nincs kedved valami képregény félét csinálni? Mondjuk kitalálsz, vagy szerzel valahonnan egy jó sztorit és arról.

Ha gondolod segíthetek, mit szólsz? :P


16/f

2011. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

jólvan :D

szívesen rajzolok és csinálhatnék is valamit akár :P

és ez a képregényes dolog nem is hülyeség, jól jönne viszont a segítség, mert nem nagyon vagyok ilyen szempontból kreatív :P

2011. ápr. 2. 21:12
 30/36 anonim ***** válasza:

Okés :)

Írok neked mailt..

2011. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!