Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti hogyan állnátok 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogyan állnátok 1 megtört személyiségű 18 éves sráchoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 19:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Kezelés nélkül nehezen gyógyulnak a pszichiátriai problémák...
2011. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Nagyon fiatal vagy még. Amit először meg kell saját magaddal értetned hogy minden probléma akkora amekkorának tartod. Ne hagyd elmenni a fiatalságod az aggódással. És ne keress magadnak, ahogy kifejezted magad személyiségeket, csak legyél az aki vagy mert az az igazi érték és ha ezt elhiszed, hogy te úgy ahogy vagy értékes vagy hidd el minden egyszerűbb lesz. :)
2011. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Jaj, ugy segtenék, én is hasonlóban voltam...
2011. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

igen??? és te, hogyan tudtál kilábalni ebből?????


a kérdező vagyok.

2011. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Megsimogatnám a fejedet.
2011. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hát, nem volt könnyű, türelem kell hozzá, elsősorban magadhoz.. Ha szeretnéd irj privit, birunk beszélgetni. Csak mostmár nagyon fáradt vagyok, meg holnap munka 6-kor kelek, de ha irsz válaszolok holnap délután ha hazaértem.
2011. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ugyanúgy mint bárki máshoz...

Ha látnám valakin,hogy meg van törve,biztos finomabban kezelném..Esetleg megpróbálnám rávenni,hogy mondja el mi baja hátha tudok segíteni..Mást nem nagyon tudnék tenni!

2011. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Neked először barátokra van szükséged, nem mondom hogy ne legyen köztük lány, de ne olyan értelemben. Szerencsére lehet találni ilyet, bár a te helyzetedben nem könnyen.

Gondolom azért akarsz barátnőt mert ők megértőbbek, kedvesebbek stb...

2011. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egyébként ismerős helyzet én is ezt csináltam pár éve :S
2011. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Sehogy !

Nem foglalkozok ilyenekkel :) 18\L

2011. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!