Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti hogyan állnátok 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogyan állnátok 1 megtört személyiségű 18 éves sráchoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 19:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Na nem olvastam el mindent mert leragadtam annál hogy neked ilyen állapotban nem kell csaj. NA és szerintem se, semmit se használna. Csak rosszabb lenne.


Szóval legalábbis barátnő nem, mert ebben az állapotban hülyén állnál eleve a dologhoz, aztán amikor jobban lennél "úúú neee". Most önbizalom hiány vagy magadban beszélsz tök mind1. De tényleg társaság kell, meg belegondolsz lenne barátnőd. És akkor vagy rajta lógsz vagy magadban? Más részt ő is biztos furcsállná hogy sehova se jársz senkivel, vagy nem mész/jön át barátod.


Én is akkor lettem jobban, amikor egy tök jó társaságba kerültem. Ott egyszerűen jól éreztem magam, nem pedig arra koncentrálni hogy na márpedig most normális leszek. Magától ment az egész, ahogy kéne. És azért jól felfordult ezzel 1-2 dolog. Mindenesetre azt valahogy éreztem, illetve nem is akartam barátnőt. Szerintem te is átgondolod rájössz hogy neked se az kell. Szeretet, elfogadás az inkább de nem barátnőtől.

2011. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy mi is kellene nekem, olyan hülyén jön ki az egész.........nem kell most per pillanat nincs kedvem élni hagyjon mindenki...5-6 hónap míg visszazökkenek a régi kerékvágásba hála ennek a pár .áááá a pi.csábaa:@:@

nincs kedvem élni és annyira üres az egész...vajon ez valami.......

2011. szept. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én is gyűlöltem magam jó másfél éve, elég brutálisan és én is magányos típus vagyok. Szerintem sportolj, meditálj, olvass pár agykontrollos könyvet, ismerkedj amikor készen állsz rá. Felejts el mindent és légy boldog! Ha van kedved beszélgetni írj.


20/l

2011. szept. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!