Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem sikeres a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem sikeres a barátnőzés terén, akkor semmiképpen nem jöhet ki jól a dologból?

Figyelt kérdés

Ha nem jár senkivel és nem szexel, szerencsétlen balfék.

Ha nem próbálkozik, idióta. Ha próbálkozik és nem megy, akkor szánalmas szerencsétlen.

Ha örömlányhoz megy, akkor nevetséges.Ha megerőszakol valakit, akkor kiirtanivaló féreg.

Ha pedig öngyilkos lesz, akkor nevetségesen gyenge, hitvány alak.

De valaki megmondaná, hogy van-e egyáltalán módja annak, hogy leszálljon róla a környezete?


2011. ápr. 1. 21:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
"sikert"
2011. ápr. 2. 11:16
 12/18 szamóca. ***** válasza:

[link]

tessék. ím egy példa. ha nála próbálkoznál, tuti sikerrel járnál. >> ha valaki akar, lesz kapcsolata.

ja hogy te is válogatsz? hát nekik is meg van a joguk válogatni.

ezt úgy birom... "miért ilyen önfejű bunkók a szép lányok, hogy nem járnak csúnya pasikkal?" >> rep.: miért ilyen bunkók a csúnya pasik hogy nem járnak csúnya lányokkal??

2011. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

szamóca

Most biztosan nagyon menőnek gondolod magad, hogy kerestél egy extrém csúnya nőt, de azért álljunk meg egy pillanatra! Egy fiúnak ma nem kell különlegesen rondának lennie, max. csupán normálnak, csendesebb viselkedéssel, hogy ne legyen senkije.Ha belegondolsz, még a 120 kilós nőknek is akad párjuk, sokzzor meglepően hamar, míg férfiaknál nagyon könnyen egyedül maradhat valaki.

Szóval közel sem ütött akkorát az akciód, mint azt gondolnád.

2011. ápr. 2. 11:50
 14/18 szamóca. ***** válasza:

szeretem mikor az emberek nem tudnak túl lépni egy adott példán, és azon lovagolnak hogy mert de az.

igen, a férfiaknak nehezebb dolguk van párt találni, ezt mindenki tudja. mégis nagyban megkönnyítenétek saját helyzeteteket, ha nem dugnátok homokba a fejeteket duzzogva, és nem közölnétek hogy valójában én vagyok a marha mert segíteni akarok.

a lényeg: ha sikeretlen vagy a nők terén annak két oka van: te vagy kevés, vagy magadhoz képest "túl jó" nőhöz mész oda (értsd: aki túl jónak gondolja magát).

erre pedig két megoldás van, amit érdemes ötvözni: fejleszted magad (ahelyett hogy engem támadsz emrt meg merem mondani hogy talán benned is van hiba), és lejebb adsz az igényeidből.


egyébként mikor azt mondod hogy az az állítás nem igaz, hogy mindenki talál magának párt, arra elég egyetlen ellenpéldát hozni és máris cáfolva vagy.

de nekem oly mindegy, ülj tovább a gép előtt és szidd a világot, és a nőket, így tényleg nem fogsz jól kijönni a dologból.

ahhoz hogy egy kupac sz*rból kimássz pedig meg kell mozdítanod a kis popód, magától nem megy.

2011. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A linkelt képen szereplő hölgy valószínűleg már foglalt. Ha mákja van plasztikai sebész a párja aki amellett h baromi gazdag még segíthet is neki. Akár hiszed akár nem, egy ilyen randa csaj se áll le akárkivel mert igényei azok vannak a nőknek.....
2011. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 szamóca. ***** válasza:
mindenkinek vannak igényei
2011. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szamóca: Ez a fenti gondolat arról jutott eszembe hogy írtad 2 ok lehet: te vagy kevés, vagy túl jóhoz mész oda. És igen itt van a bökkenő hogy a mai nőknek kevés az átlagjózsi illetve mindegyik túl jónak képzeli magát ahhoz hogy leálljon a "geek" pistikével. Akkorátnőttek az igények 100év alatt amekkorával a férfiak nagy része nem képes lépést tartani. Régen az istállófiúnak is volt nője, ma az utolsó szobalánynak is csak a gróf kell. Itt a probléma.
2011. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 szamóca. ***** válasza:

ezzel egyébként egyetértek, de nem tudok ellene mit tenni.

viszont azt is be kell valljam, én sem adok mindenkinek esélyt. miért adjak valakinek, akiről tudom hogy nem fog menni? aki idegesít, taszít? neki is hazudnék vele.

a másik, ami szerintem valahogy nektek nem esik le (aztán lehet ez csak nálam igaz a nőkre nem is annyira jellemző:) ) hogy ez az egész minden ellenére nem a kinézetről szól. (jó, mondjuk hogy nagyrész nem arról)

hajlamosak vagytok (eyébként a nők is, de most ez mindegy) elkönyvelni, hoy persze mert ronda vagyok, lúzernek néztek, ne vagytok sz*rva. na ez az a hozzáállás ami egy nőt igazán elriaszt egy pasitól. ha rondának és lúzernek érzitek magatokat, mi is annak fogunk látni. de nem vagytok. nem jött össze egy lány, elküldött? és van még jóó sok másik. egyik lehetőség a másik után. tudom, hogy nehéz. de ha picsogva a fal felé fordultok hogy " én lúzer vagyok nem kellek senkinek" akkor nem is fogtok.

nincs senkinek a homlokára írva hogy már 1000 meg 1 nő elküldte. az viszont igenis a homlokára van írva hogy úgy érzi nem fog menni.

nem kell kidolgozott test és modell arc ahhoz hogy felszedj egy nőt, de úgy kell magad érezni mintha meglenne az. vagy, legalábbis, nagyon jól kell szimulálni hogy úgy érzed :) ehhez hozzásegít ha teszel érte valamit.

ez az egész nyafogás a nem-lesz-nőm-soha férfiaknál csak kiöli belőlük az igyekezetet.

2011. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!