Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "szeretnek" engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "szeretnek" engem annyira az alkoholisták és a hajléktalanok?

Figyelt kérdés

Illetve az értelmes tekintetű jómunkáslegények? :S

Van valamilyen módszer, amivel távol tudnám őket tartani?


L/18


(Mellékes, rinyálós rész jön:

Az igaz, hogy a külsőm korántsem nevezhető szépnek, de ápolatlan és csökkentett értelmű egyáltalán nem vagyok. :S


A hetero hímneműek undorodnak tőlem, a melegek meg fejvesztve menekülnek.


Ebből kifolyólag sose volt még fiú "barát barátom" sem.


Mielőtt még azzal jönnétek, hogy magasra teszem a mércét, én beérnem egy hasonlóan nem túl jó megjelenésű, de okos és kedves pasival is. :/


(Nem komolyabban belegondolva vicces amit írtam :D) )


2011. ápr. 1. 23:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Küldesz magadról egy képet?Mert kíváncsi lettem, hogy miért tartod magadat rondának.

21f

2011. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
sztem egyszerűen bunkó vagy
2011. ápr. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"Ugye tudod, hogy a szarkasztikus lanyok megkeseredett oreglanykent vegzik? "


Sajnos csak neten van merek őszinte lenni, élőben az a fajta vagyok, aki csak ül a sarokban, és próbálja nem elbőgni magát, ahelyett hogy megkönnyebbülne azáltal, hogy kimondaná, amit gondol.


Utolsó: Miért lennék bunkó? o_O

2011. ápr. 2. 09:51
 14/17 anonim ***** válasza:

olyan helyzetbe vagyok mint te. a buszon cigányok haverkodnak velem, meg azért megis néznek a munkások de jól észrevehetően tehát a 30-50 éves korosztálynak bejövök, csak a saját korosztályomnak nem.. xD

amúgy ezek mindnekit megnéznek...

2011. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Utolsó: Miért lennék bunkó? o_O"


Bocsi, ez a válaszom egy másik kérdésre ment volna, csak véletlenül ide küldtem el...


Mit jelent az, hogy "fiú barát barát"? Haver, vagy akivel jársz?


És sztem úgy tudod őket távolt tartani, h nem mész olyan helyekre, ahol találkozhatsz velük.

Ha nem vagy ronda annyira (mint ahogy írod), akkor miért menekülnének tőled a hetero hímneműek? Tudom, közhely, de a szépség az b.romira relatív.

Na és ha hetero vagy, akkor miért bánod ha a melegek meg elfutnak előled? xd

2011. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

("Utolsó: Miért lennék bunkó? o_O"


Bocsi, ez a válaszom egy másik kérdésre ment volna, csak véletlenül ide küldtem el...


Semmi gond :D)


"Mit jelent az, hogy "fiú barát barát"? Haver, vagy akivel jársz?"

Haverra gondoltam.


"És sztem úgy tudod őket távolt tartani, h nem mész olyan helyekre, ahol találkozhatsz velük."


Az a baj, hogy nap mint nap muszáj ilyen helyekre mennem, mert a buszmegálló is tele van velük >.<


"Ha nem vagy ronda annyira (mint ahogy írod), akkor miért menekülnének tőled a hetero hímneműek? Tudom, közhely, de a szépség az b.romira relatív."

Ők nem menekülnek, egyszerűen csak nem szeretnek, bár már annyit sikerült elérnem, hogy ne piszkáljanak. :D


"Na és ha hetero vagy, akkor miért bánod ha a melegek meg elfutnak előled? xd"

Régebben úgy gondoltam, hogy a melegeket egyáltalán nem érdekli, hogy hogy nézek ki, hiszen lány vagyok. Megpróbáltam megismerkedni egy melegnek hitt* sráccal, és (utólag kiderült), szegény azt hitte, hogy fel akarom szedni. Mivel minden nap találkozom vele, ezért rászántam magam, hogy tisztázzam, hogy egyáltalán nem rámászni akartam, csak barátkozni. Szegény gyerek még mindig be van tojva, de nem tudom, hogy azért-e, mert nem hitt nekem (azt nem mondtam, hogy szerintem meleg, pont ezért meg se fordult a fejemben semmi komolyabb), vagy most ő érzi magát kissé furán, amiért alaptalanul "rosszra" gondolt.

Természetesen már nem zaklatom szegényt :)



* ez kicsit bonyolult, a lényeg, hogy amikor legelőször megláttam, volt benne valami fura. Először azt hittem, csak hülye vagyok és beképzelem, de egyre több embertől hallottam (úgy hogy ők nem tudták, hogy én is ezt gondolom) hogy valószínűleg homoszexuális. Úgy voltam vele, lehet hogy pletyka, de egy próbát megér...

2011. ápr. 2. 11:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha nem változtatsz a hozzáállásodon, negyven éves korodban azért fogsz könyörögni, hogy egy értelmes tekintetű munkáslegény végre elvegye a szüzességed.
2011. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!