Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Ti eltiltanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Ti eltiltanátok a lányotokat ilyen helyzetben? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves lányom. Eddig nem volt barátja aminek bevallom nagyon örültem eddig..szóval a szitu a következő: jövök haza fele a kocsival pirosat kapok. Jobbra nézek és azt látom hogy a lányom csókolózik egy fiúval..aki már inkább férfinek néz ki.

Zöld lesz tehát tovább hajtok.

Haza jön a lányom és elmondom neki ,hogy tudom hogy van barátja.

és megkérdem,hogy miért nem mondta el?!

Nem válaszolt. Aztán megkérdeztem mióta tart a kapcsolat?!

erre azt mondja 5 hónapja. Nagyon megdöbbentem.

Megkérdeztem hány éves a fiú!?

erre megint nem felet semmit. És mondtam neki ,hogy mondja már el!

azt mondta : "oké te kérted" 20 éves

Na itt azt hittem majdnem elájulok.

a kérdéseim: Miért nem mondta el a lányom ,hogy van barátja? És szerintetek ne tiltsam el tőle? nagyon zavar az a kór különbség..félek ,hogy már lefektette..mit tegyek?

Ja és ezután fölszaladt a lányom és magára zárta az ajtót. Azóta nem beszéltünk.

Bocsánat egy kicsit hosszú lett.

48/nő


2011. ápr. 1. 23:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Tiltott gyumolcs, edes mez. Ha eltiltod ugyanugy osszefognak jarni, es az csak rosszabb. Valoszinuleg azert is nem mondta el, hogy van baratja, mert felt toled.

Nem mondom, hogy jo beleegyezni, de ha engeded oket, legalabb szem elott lesznek. Ulj le vele beszelgetni, nem anyaskodni, meg kiosztani, meg lehordani. Ki kel puhatoloznod, meddig jutottak el, vedekeznek-e?

Most ez a legfontosabb. Sajnos a 14 eves lanyok ma amr ilyenek, azon imadkozom, fiam legyen.

Ereztesd vele, barmi tortenne is vele, rad mindig szamithat, es sose feljen neked barmit elmondani.

Valamint en meghivnam a fiut/ferfit hozzank. Hagyd a ferjed elbeszelgetni vele....., hogy ha nem vigyaz a lanyra, akkor legyen tisztaban vele, hogy liliomtiprasert minimum fel lesz jelentve.

Nehez helyzet, remeljuk, gyorsan szakitanak, es a lanyod legkozelebb korabeli partnert valaszt.

2011. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korban a lányok bizalmatlanok a szüleikkel. Én is az voltam/vagyok. Gondolom azért nem merte elmondani, mert félt, hogy majd mit szólsz. Próbáld meg vele megbeszélni, hogy te nem tiltod őt el semmitől, csak szeretnél tudni mindent, és, hogy megbízhat benned. Ne bántsd azért, mert nem mondta el.

Eltiltani semmiképp ne tiltsd el, mert ha 5 hónapig elvoltak anélkül, hogy te tudtál volna róluk, ezután is megoldják majd a tiltás ellenére, és a lányod csak még bizalmatlanabb lesz veled szemben.

Az őszinteség lenne a legjobb. leülni vele, és megbeszélni.

18/L

2011. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Tuti hogy felcsinálta és kilenc hónap mulva jön a kis zsebibaba. Készülj fel!

56/F

Pedóbácsi

2011. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

de 6 év az nagyon sok..azért a fiút se értem mit akar KISlányomtól..:S

az apjának meg se merem említeni mert szerint agyonverné azt a fiút..:(

2011. ápr. 1. 23:47
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

talán az az elég gyors reakciód hogy "netiltsamel",benne már hamarabb felmerült,végül is a lányod,gondolom ismer,és nem igazán érezte hogy vágyna erre.Nem érzi a bizalmat,lehet hogy nincs is.Én az anyukámmal úgy vagyok,hogy nem kéreget számon,de számithatok rá,és ő is rám tehát bajt nem csinálok,és bevonom a dolgaimba.ne támadd le,még jóakaratból se,mert elmenekül előled.

az más kérdés hogy szemét pasit fogott-e ki,vagy mi van,de akár ez is sokkal jobban megoldható,ha nem érzi h titkolóznia kell.

2011. ápr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 14-15 éves fiúk sem aszexuálisak. Egy felnőtt aránylag már lehiggadt és felelősségteljesebb.
2011. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a srác nem annyira jön ki a lányokkal, már a korabeliekkel, és igazából semmi hátsó szándéka nincs, csak kedveli a lányod. Ha öt hónapja járnak és még nem szexeltek, valszeg nem azért teszi, mert nincs jobb dolga, és ha 5 öt hónapja járnak és már szexeltek, akkor meg nem csak azért tartja, hogy kihasználja. Nem kell rögtön rosszat feltételezni arról a fiúról, lehet hogy egyszerűen csak kedveli a lányod. Van ilyen. Hívd meg magatokhoz, és ismerd meg, azután alkoss csak véleményt. A lányod valószínűleg félt elmondani, én se mertem mindent elmondani a szüleimnek, bár el akartam, mert kíváncsi voltam a tapasztalataikra és a tanácsukra, de tudtam, hogy mérgesek lennének, ezért inkább hallgattam.

Ilyen kérdésekben a barátnője próbálj lenni, és sokkal jobban megnyílik majd neked. És ne szidd le semmiért, ha már egyszer végre el mer majd mondani valamit.

20L

2011. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de nemsok.

anyám 15 évesen jött össze 23 évesen az apámmal és lettem én. apám már az oviban eldöntötte, hogy anyám lesz a felesége...


én anno 21 évesen jöttem össze egy 15 éves csajjal, és több mint 1 évig nem volt szex. félre sem kúrtam.

sztem nincs okod félteni. lehet, hegy teljesen normalis fiu, es nem csak szex kell neki.

2011. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

talán az az elég gyors reakciód hogy "netiltsamel",benne már hamarabb felmerült,végül is a lányod,gondolom ismer,és nem igazán érezte hogy vágyna erre.Nem érzi a bizalmat,lehet hogy nincs is.Én az anyukámmal úgy vagyok,hogy nem kéreget számon,de számithatok rá,és ő is rám tehát bajt nem csinálok,és bevonom a dolgaimba.ne támadd le,még jóakaratból se,mert elmenekül előled.

az más kérdés hogy szemét pasit fogott-e ki,vagy mi van,de akár ez is sokkal jobban megoldható,ha nem érzi h titkolóznia kell.

2011. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!