Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ha ilyet kapnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha ilyet kapnátok egy lánytól mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Nos, először is én nehezen kezdek kapcsolatokat, de már unom azt, hogy folyton csak várok, hátha történik valami, ezért írtam egy ilyet:


Szia!

Ha ezt a papírt tartod a kezedben, akkor az csak azért lehet, mert odaadtam neked :)

Na jó térjünk a lényegre. Nekem nincs barátom. És TE szimpatikus vagy, és hát csak reménykedem, hogy nem fölöslegesen kapod ezt a lapot. Az az igazság, hogy nehezen ismerkedem, és azért találtam ki ezt az izét :) Szóval ha úgy gondolod keress meg facebookon!


És természetesen odaírnám a nevem! Szóval ha egy lány egy ilyen papírt nyomna a kezetekbe hülyének néznétek? Jó és rossz véleményt is akarok!


2011. ápr. 2. 11:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
15:39-esnek teljesen igaza van! Valóban elbízza magát a fiú, tudni fogja, hogy BIZTOS tetszel neki. Hidd el, sokkal-sokkal jobb lesz neki is, és neked is, ha MOSOLYOGSZ RÁ KEDVESEN az már egy bíztató jel a fiú felé hogy közeledjen hozzád! Ne ,,dobd" oda magad neki! Légyszi!
2011. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, elírtam, tudni fogja hogy BIZTOS TETSZIK NEKED!
2011. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
41%

szerintem ez tök jó:D és az izét mindenképp írd bele, attól csak aranyosabb lesz:D de télleg beszélhetnél vele csak simán, élőben is:D akármint mondhatsz, nem fog elküldeni meg semmi:D nektek sokkal könnyebb, mint nekünk leszólítani egy lányt:D

19/F

2011. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
én eddig akár hányszor szemeztem... meg mosolyogtam meg mindent csináltam... és volt mikor azt éreztem h basszus én is szimpi vagyok neki... mégse csinál semmit... mondjuk volt olyan is mikor én késésbe voltam vagy csak siettem és nem volt lehetőség belekezdeni egy beszélgetésbe :/ nem tudom ha ezzel nem akkor mivel lehetne közeledni egy sráchoz?
2011. ápr. 8. 10:57
 25/25 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy már 6 napja ezen agyalsz....ne a negatív véleményekre figyelj, elég sokan írták már, hogy lépd meg ezt nyugodtan! és lépd is meg! ha akarod, akkor miért ne tennéd meg? csináltál már ilyet? szerintem nem! akkor meg? max ha nem jön be, akkor gazdagabb leszel egy tapasztalattal, fiatal vagy, belefér az életedbe, nem emiatt fogsz lesántulni! és ne halgass olyan h*lyeségekre hogy "ne dobd magad oda" bla bla, nem is tudom ezeket a negatív rosszmájú (mindenben a hátsó szándékot, aljasságot kereső) kommenteket kik irhatják, de nem is akarom tudni
2011. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!