Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a magatartas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a magatartas?

Figyelt kérdés

Kb masfel eve tetszettem egy sracnak. Nekem akkor is szimpatikus volt, es a kozeledeset en is viszonoztam. Majd megszakadt kozottunk kb fel evre a kapcsolat. Kezdtem neki MSNen irogatni; majd ra fel evre elmondtam neki MSNen, hogy tetszik. O erre nem mondott semmit. Az igazat megvallva nem volt meg neki soha baratnoje.

Miutan mar tudta, hogy tetszik nekem sokkal kedvesebb volt velem. Elotte volt, hogy ott alltam mellette, de o eszre se vett; most azonban akarhanyszor lat, mindig koszon, illetve ha tul messze vagyok, akkor integet. Valamint azt is megfigyeltem, hogy a legjobb baratja is folyton engem nez, de a sracot is rajtakaptam mar, hogy bamul (volt, hogy csak ramnezett,de volt olyanra is pelda, hogy vegigmericskelt-lentrol felfele); illetve mindig a szemembe nez, ha talalkozunk.

Odajonni hozzam, igaz, soha nem jott, de ami azt illeti mindig a baratnoimmel vagyok. Lehet ra esely, hogy igy 4 honap utan megtetszettem neki?


2011. ápr. 3. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem mindig is tetszettél neki, csak balf@sz. De mi lenne, ha te kezdeményeznél?
2011. ápr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De en mar kezdemenyeztem nala, mikor elmondtam neki, hogy tetszik.
2011. ápr. 3. 07:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit mulya a srác. Többször kezdeményezz. Talán nem meri elhinni, hogy lehetne ebből valami. Segíts neki.
2011. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyapám mindig azt mondta,hogy nem érdemes mindent elvetni egy szezon alatt,télre érdemes pár zsák búzát félretenni arra az esetre,ha az utána betakarított termés nem megfelelő minőségű :)
2011. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!