Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs mellbimbóm, Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs mellbimbóm, Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket segítsetek!Olyan gondom van,hogy nincs mellbimbóm,van mellem 70/a melltartót hordok,de nincs mellbimbóm,az a karika meg van,és ez nem befelé forduló,mert már hallottam olyanról,képet tudtommal nem lehet ide felrakni,de feltennék,mert már nagyon rossz így hogy nem tudok semmit,azért fordultam ide.Mit csináljak?Szégyenlem,és félek ha barátom lesz,megtudja és eldob ez miatt,mert undorítónak találja. 14 éves
2011. ápr. 3. 19:14
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
és szerintem is rakj képet h lássuk mekkora a baj ugyse tudunk vele mit kezdeni szóval... ennyi kb
2011. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
az utolsónak,nem látta még anya a melleim,a többinek meg felteszek képet írtam is bele mivel tényleg fontos,akit nem érdekel nem kell megnéznie
2011. ápr. 3. 19:37
 13/48 anonim ***** válasza:
Múltkor vmi szépészeti műsorban pont ugyanilyen eset volt. Egyik lánykának nem volt az egyik cicijén mellbimbója, asszem rák után. Neki plasztikai sebész alkotott rá valamit. Járj utána neten.
2011. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
utolsónak,nem látta még anyum.A többinek meg azt h felteszek képet mert tényleg fontos,és akit nem érdekel a mellem nem kell megnéznie,írtam is h szívesen teszek fel,csak segítsetek :S
2011. ápr. 3. 19:38
 15/48 A kérdező kommentje:

[link]


remélem így jó lesz elég pici de lehet látni

2011. ápr. 3. 19:40
 16/48 anonim ***** válasza:
ezen a képen határozottan van mellbimbód
2011. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi gond,bár elég kicsi a kép.
2011. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy túl pici a kép és rosszul látom vagy hülye vagyok,de szerintem van mellbimbód.
2011. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy mire gondolsz.

Biztosan olyat szeretnél, amit láttál szexvideókon vagy valami hasonlón. Tehát olyan kis morzsolgatható dolgot.

Azt ne felejtsd el, hogy még csak 14 éves vagy. Ez az egyik. És szerintem - bár nem láttam még 14 éves kislánycicit :D - teljesen normális, ahogy kinéz a melled.

Akkor lesz para a dolog, ha ilyen fog maradni szülésnél is.

A legjobb, amit mondhatok, hogy ha nagyon zavar, menj el nőgyógyászhoz, hogy megnyugtathasson. :)

2011. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
igen úgy látszik,pedig nem, megpróbálok nagyobbat,és tényleg nincs
2011. ápr. 3. 20:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!