Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs mellbimbóm, Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs mellbimbóm, Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket segítsetek!Olyan gondom van,hogy nincs mellbimbóm,van mellem 70/a melltartót hordok,de nincs mellbimbóm,az a karika meg van,és ez nem befelé forduló,mert már hallottam olyanról,képet tudtommal nem lehet ide felrakni,de feltennék,mert már nagyon rossz így hogy nem tudok semmit,azért fordultam ide.Mit csináljak?Szégyenlem,és félek ha barátom lesz,megtudja és eldob ez miatt,mert undorítónak találja. 14 éves
2011. ápr. 3. 19:14
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
rajzolj filccel.
2011. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
megnéztem a képet és én is határozottan látom...
2011. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
felteszem nagyba és nézzétek meg h nincs,szerintetek minek írtam ide?
2011. ápr. 3. 20:08
 24/48 A kérdező kommentje:

[link]


tessék

2011. ápr. 3. 20:12
 25/48 A kérdező kommentje:
hozzá teszem belesimul abba a körbe és nem dudorodik ki
2011. ápr. 3. 20:13
 26/48 anonim ***** válasza:

Myvipes kép???????? Miafax???? Te ezt feltetted myvipre? Ó eszem azt a hülye a fejedet, bazz...


És VAN mellbimbód. Ajánlom neked a biológia könyveket, sokat segíthet az ilyen hülye tiniknek!

2011. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
bocsi.. ez nem ide tartozik, de te felraktad a melled myvipre?
2011. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
beállítottam arra hogy csak én lássam :) és azért tettem fel hogy megtudjam nektek mutatni
2011. ápr. 3. 20:16
 29/48 anonim ***** válasza:
Ez bizony hazugság, mert nem myvip link. Főleg nem, mert még ha az is lenne - csak Te láthatnád ugyebár. Mit hazudozol itt összevissza?
2011. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Fake.


Gázos ám, amikor átbaszol másokat, akik segíteni akarnak neked...

Most gyorsan kerestél képeket, mi?

Szánalmas, bocsi...

2011. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!