Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs mellbimbóm, Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs mellbimbóm, Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket segítsetek!Olyan gondom van,hogy nincs mellbimbóm,van mellem 70/a melltartót hordok,de nincs mellbimbóm,az a karika meg van,és ez nem befelé forduló,mert már hallottam olyanról,képet tudtommal nem lehet ide felrakni,de feltennék,mert már nagyon rossz így hogy nem tudok semmit,azért fordultam ide.Mit csináljak?Szégyenlem,és félek ha barátom lesz,megtudja és eldob ez miatt,mert undorítónak találja. 14 éves
2011. ápr. 3. 19:14
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
:)
2011. ápr. 4. 14:02
 42/48 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk 18 éves lennél, azt mondanám, nagyon szívesen játszadoznék a ciciddel, mert tetszik. Ne parázz már kérlek, így is csinos, ha pedig még fejlődik is...! Ha valami idétlen azért dobna mert ilyen a cicid, akkor örülj hogy megszabadulsz tőle, mert a melled totál rendben van.
2011. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Figyi ha a szüleid elött ennyire szégyelled kérdezz meg egy nőgyógyászt!
2011. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
Szerintem azaz oka h még fiatal vagy, idővel kifog fejlődni,ne aggódj.Nekem is ilyen problémám volt 14 évesen, most 17 éves vagyok és már nincs ilyen gondom:)
2011. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor még egy normális és megnyugtató válasz neked. :)

Nekem ugyanilyen van, sőt, ugyanilyen pici, ugyanígy összesimul, épp csak más a színe a cici eme részének. Csak ha fázom, vagy felizgatnak stb, akkor látható a bimbó, ami még akkor is csak bors szemnyi nagyságú.

Ja és mielőtt elkenődnél. 36 éves vagyok, ez már nem fog változni, van párom, imádja a lüke cicimet és szépnek látja.

Remélem már nem sírsz többet emiatt. Segítettem? :)

2011. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Lehet nem tetszik majd a válaszom de igen van mellbimbód. Mint mondtad amikor nem éri semmi izgalom a melled (érzelmek, vagy a kezed, vagy hideg, stb) akkor nem áll ki mint a szilikonhölgyek melleiből, de ott van. Egy nőnek sem áll ki a mellbimbója alap állapotban, hanem belesimul a mellébe. Nem kell kiabálni, kiakadni ha ezt neked valaki megmondja. És azon se kell pattogni, hogy ha valaki azt mondja hogy nyiss ki pár biológia könyvet, vagy mutasd meg anyukádnak, mert jót akarnak, mert ha elmész egy nőgyógyászhoz és bejelented, hogy nincs mellbimbód (amid van), ő megnézi és majd rámutat, hogy nade kislány ott van az akkor majd őt is le fogod ugatni, hogy mit tudja ő, és nem ért meg téged, meg a nem létező problémád?
2011. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Hideg hatására vagy nemi izgalomra sem jön ki? Mert van ilyen egyik ismerősömnek is hasonló a mellbimbója nem látszik normálisan de hidegre pl előjön.
2011. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
igeeen sokat segítettetek :) köszönöm,és a 18 éves lánynak meg..hát drága neked biztos szebb :) gratulálok
2011. ápr. 6. 19:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!