Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-lány barátság? Van ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság? Van ilyen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazolni és cáfolni is tudom. Van egy nagyon nagyon jó fiú barátom, egyikünk sem akart soha többet, mai napig imádjuk egymást. A másik fiú barátommal viszont szerelmesek lettünk egymásba. Nem jöttünk össze, mondbán fontosabb a barátság.


Mindkettőjüket 5 éve ismerem.


L/19

2011. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A barátomnak az egyik legjobb barátja lány. Kicsit azért féltékeny vagyok,de meg kell szoknom. Bízok benne.
2011. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is csak csatlakozni tudok az előző válaszhoz...

Nálam is ilyesmi a helyzet, az 1ik srác csak haverom, viszont a másikba beleszerettem. Még épp szedem össze a bátorságom,hogy elmondjam neki. :S

Van is egy ilyen idézet: "Létezik fiú-lány barátság, csak az a bökkenő,hogy az egyiknek mindig fáj a beszélgetés."

2011. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"létezik e fiú és lány között igaz barátság ha igen akkor miért nem":P

nade én azt tudom mondani h van,HA jó most hülyén hangzik de ha pl a lány leszbikus és nem néz úgy a fiúra:P tapasztalat, másik esetben pedig szerelem lett belőle még ennek ellenére is, szóval az az igasság h tényleg lehet igazolni is meg cáfolni is.

2011. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tényleg én fiú vagyok de szeretnék megkérni egy lányt hogy a haverságot emeljük barátság szintre

szerintetek mit reagálna erre?furcsán nézne???

2011. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 IQnindzsa ***** válasza:

Létezik de ritka mint a fehér holló. Meggyőződésem ,hogy csak akkor létezhet fiú/lány között igaz barátság ha valamilyen okból a szexualitás nem lehetséges kettejük között. Teszem azt valamelyik vagy mindkettő homoszexuális vagy külsőre annyira különböznek az elvárásaik ,hogy nem tudnak egymásra úgy nézni.

Amikor a lehetőség adott a 'továbblépésre' akkor a barátság egy idő után testiségbe fordul. Ez nem jó vagy nem rossz. Egyszerűen így van.

2011. ápr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha megvolt a dugás,akkor utána már semmi akadálya egy barátság kialakulásának.

De úgy,hogy nem történt meg az egyik úgyis akarná és nem ok nélkül sündörögne a másik körül.

2011. ápr. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen csak a mesében van. Abban a pillanatban, hogy megismerkedtek és szimpatikusnak találták egymást csak idő kérdése és az egyik fél többet fog akarni.

Persze vannak olyanok, akik nem veszik észre, hogy a másik totál belézúgott, ezért élnek sokan tévhitben, hogy férfi és nő között lehet barátság.

A fiúk és a lányok vagy tudatosan, vagy tudat alatt, de mindig a szexuális szempontok szerint ismerkednek.

2011. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Még jó, hogy létezik! Van egy fiú barátom már több, mint egy éve MINDENT megbeszélünk, van egy barátnője már 3 hónapja, soha nem akartunk egymástól többet barátságnál. Én se, és biztosan tudom, hogy ő sem!! Imádom nagyon, és olyan, mintha a bátyám lenne! Jobban megbízok benne, mint bárki másban! ő 17 éves, én 14 amúgy! :))
2012. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!