Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lefeküdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lefeküdjek vele vagy nem?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve iszonyatosan kívánok vkit. Smároltunk már, és többször is simogatott. Ha megsimogat ált. már fel is izgultam...de a múlt 7en elég volt őt néznem és fantáziálni róla. Ő is rettenetes kíván engem.

De egy ideje,mikor meglátom vagy beszélek vele, már nem jut az eszembe,h " Úristen,de jól néz ki " vagy például mikor nézem őt, nem kezdek el fantáziálgatni arról,j jó lenne végigpuszilni a nyakát.

Szóval most nem tudom, h mit tegyek, ha "odakerülne a sor"

Szerintetek?

Amúgy, ha kettesben vagyunk, az jár a fejembe szinte állandóan, h"érj már hozzám ,smárolj már le "


2011. ápr. 7. 21:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért érzel egyre kevesebbet, mert kezd reménytelenné válni, hogy nem halad. Lépj mielőtt elveszíted!

A korkülönbséggel meg ne törődj, járjatok nyugodtan! Mostanában már a 20+ év sem ritka, na ahhoz képest szerintem a tiétek semmi!

2011. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Csak bujjatok be az ágyba és csináljátok amit kell, csodálom h a pasi eddig birta én nem birnám ki 1 éven át szex nélkül valakivel.
2011. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!