Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés az első szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első szex?

Figyelt kérdés
Milyen mikor átszakad a szűzhártya?Mit szeret közbe a fiú legjobban?Hol a legjobb csinálni? 14/L
2011. ápr. 8. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szájábanXD Fiatal vagy még hozzá, de ha csak érdeklődsz akkor azt tudom mondani, hogy majd megtudod.
2011. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint az első szál cigi, kicsit köhécselősen megy de a végén csak elszívod.
2011. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

még szűz vagyok. és tudom hogy nem erre vagy kíváncsi, de pl iszonyatosan jó érzés amikor már póló és nadrág nélkül simul össze a testetek :) barátommal amikor először(vagyis igazából még csak egyszer volt xd) hogy levetkőztünk és csak fehérnemű volt rajtunk. és úgy szorított amgával, és éreztem a bőre puhaságát és azt hittem ott ájulok el :D hát az avlami fantasztikus érzés, mondjuk csak akkor ha tényleg szerelmes vagy.


amúgy a behatolás valakinek nem fáj valakinek fáj, valakinek vérzik is, valakinek több alkalommal is fáj. Ez teljesen egyénfüggő. Ezért is kell tökéletesen megismernetek egymás testét, és előjátékozni, hogy rendesen benedvesedj. Minél nedvesebb vagy, a nedvességgel könnyebben be tud hatolni a fiú és nem fog fájni annyira.


fiúk szeretik az orális szexet, ha simogatják a heréiket közbe akár. de ez nem a szexhez tartozik, inkább az előjáték vagy akár utójáték ha van olyan :P


remélem valamit segítettem. 15/L

2011. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejthetetlen. Hacsak nem hótón csinálod.
2011. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :):)
2011. ápr. 8. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

nagyon jóó érzés!! :) az elején fáj egy picit(vagyis nekem nagyon picit fájt, míg bement) de aztán nagyon jó érzés :)

15/L

2011. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ,foleg ha azzal csinalod, akit szeretsz.

Én 15evesen vesztettem el azzal a szemellyel, akine 8évig szerelmes voltam. Eloszor megujjazott,egy nagyon picit fajt. Utana berakta,az is picit fajt, es ahogy egyre tobbszor ki es be tette, megszoktam. Es a vegen mar ugy ereztem ,hogy ez nekem mar pici, mert annyira bele jottem xDDDDD

2017. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!