Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Festés van nálunk, és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Festés van nálunk, és egy gyönyörű festő srác dolgozik a létrán. Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
Vannak bevált ötletek?
2011. ápr. 9. 07:40
1 2
 11/14 TOMAtm ***** válasza:
nem tudni hogy hetero e.lehet h őis meleg és összejönnek,végülis tavasz van.
2011. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
mondtam már, nem kell ehhez homárnak lenni, hetero srác is élvezi, ha megszopathat egy fiút (volt rá nem egy példa), és ettől még hetero maradt .... ja hát ilyen is van, szal köszi de bu.zi nem kell !!!!
2011. ápr. 9. 18:59
 13/14 anonim ***** válasza:

No, akkor majd írd meg mit válaszolt!

(Ha lesz még mivel megírnod...)

:D

2011. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

kettesben maradtunk itt este, én frankón megmindtam neki, erre meg azt mondta, hogy "ne akard öcsém, h én megszopassalak", aztán én meg csak akartam, erre meg lerántott a hajamnál térdre és megtette


a hülye arra nem gondolt, h élveztem nagyon, csak az a pár füles nem kellett volna, de így is jó volt, mert nagyon szép a srác

2011. ápr. 9. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!