Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk tényleg sokkal jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg sokkal jobban szeretik az olyan lányokat akik "törékenyebbek", és inkább aranyosak?

Figyelt kérdés

Azért szeretik őket jobban mert őket "meg lehet védeni"? Vagy pont, hogy jobban szeretik a vagány csajokat?

Lécci kort is írjatok....


2011. ápr. 9. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem egyéntől függ. kinek a pap, kinek a papné
2011. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Most már inkább a vagány csajok vannak előnybe, de van olyan fiú akinek éppen a törékeny, aranyos lányok jönnek be. 16/L
2011. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nőies lányok tetszenek, legyenek akár vagányak vagy szendék...
2011. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom... én néha aranyos és törékeny vagyok, de néha meg átmegyek diktátorba XDDD de a barátomnak ez tetszik :)
2011. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
én pedig pont hogy szende kislánynak tűnök de hihetetlenül nagy szám van és be is szólogatok :D hát egyébként nemtudom mi jö be nekik... a fiúkon nem lehet eligazodni :D
2011. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mikor ki.

elozo...a lanyokon nehezebb kiigazodni:D

2011. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utóbbi válaszolónak igaza volt, és lányként mondom :P

de úgy fogalmaznék: a férfiak egyszerűbbek : DD

2011. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Persze! 15/F
2012. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!