Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Megrémültök egy határozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megrémültök egy határozott, magabiztos lánytól/nőtől?

Figyelt kérdés
Inkább nem is foglalkoztok az okos, magabiztos, határozott, talpraesett lányokkal? Jobban bejönnek a törékeny, gyengécske, csöndes lányok, akiket lehet védelmezni?
2011. ápr. 9. 14:47
1 2
 11/18 almighty77 ***** válasza:

15 32 es. igen ez a legfőbb probléma a dudás ügy:)



de szerintem kompromisszumokkal ez kiküszöbölhető, ha szeretik egymást egy adott kapcsolatban



34F

2011. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
egy bizonyos szintig kell a határozottság és magabiztosság, a talpraesettség pedig nagyon is számít. egy szintig! ha már átcsap törtetésbe az nagyon nem jó. egy nő viselkedjen nőiesen, visszafogottan, ugyanakkor tudja mi merre hány méter.
2011. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 almighty77 ***** válasza:

kedves kérdezőnek: próbálj meg nem tul sokat mutatni a határozottságodból, de semmiképpen nem azt mondom hogy ne magadat add, csak eleinte légy visszafogott, és az adott pasi meglátod mennyit bir:) és ahogy irtam egy kapcsolatban fontos a kompromisszum is. nekem van egy nő barátom, aki nagyon erős egyéniség, mindent megbeszélünk egymással, akár szex téren is. eltudnám vele képzelni ugy mint egy pár, semmi bajom az ilyen hölgyekkel, bizonyos határig, mint a multkor felhivott telón és jól leorditotta volna a fejem ha hagytam volna( és csak barátok vagyunk) picit én is megemletem a hangom a telefonba(ritkán kiabálok ) mert ugy éreztem nőni akar a fejem fölé. vannak ilyen dolgok is. és mi lenne egy kapcsolatban akkor. ezért irtam hogy mindenkinek kell tudni engedni, másképpen nem megy a szekér



34 F

2011. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Legyen véleménye, legyen határozott(ez általában a nők 90 százalékából hiányzik), de ne pattogjon és okoskodjon. Annál rosszabb nincs.
2011. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2011. ápr. 9. 16:21
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Ó a híres női határozottság. Az a nő, aki magabiztosnak és határozottnak hiszi magát, csak egy egyszerű k.rva, akinek túl nagy a pofája.
2011. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szóval kedves "65%-ban hasznos ma 16:57"-es,szerinted csak elveszett virágszálak,és sokat hitt kur*ák vannak? érdekes felfogás.
2011. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A törékeny,csendes lányok nagyon vonzóak,de nem feltétlen elvárás,mert a határozottsággal önmagában nincs baj,mivel nem akarom elnyomni az egyéniségét,a magabiztosság mellett még lehet kedves,nőies.csak azzal van baj,ha buta is mellé meg erőszakos.akkor úgy rúgom p---csán,hogy megkergül,nekem nem fog parancsolgatni:-)

az okosság nem baj,legalább van mit tanulnom tőle.persze ha lenéz azért,hogy ő okosabb nálam,az már megint egy más kérdés.29

2011. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!