Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lenne a legokosabb tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lenne a legokosabb tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

...Egy ideje különös, kölcsönös vonzalom alakult ki kettőnk között, amelyről sok-sok apró megnyilvánulás ad bizonyosságot (hosszú lenne részletezni)... Lassan, de biztosan haladunk előre. (Mivel hetente csak egy alkalommal vagyunk egy közösségben.)...Keresi a társaságomat, beszélgetést kezdeményez. Búcsúzáskor bár csillog a szeme, mégis mintha szomorúságot tükrözne, ugyanakkor húzna is vissza... Mostanra már ott tartok, hogy őrülten vágyom az érintésére, csókjára, de több okból sem merem kinyilvánítani az érzéseimet...

Ti mit tennétek, vagy mondanátok?

Én 35 éves nő vagyok.

Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 9. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Mik azok a megnyilvánulások? Én is ilyen helyzetben vagyok, de sajnos nem tudom eldönteni, megérné-e a kezdeményezés. Nem tudok eligazodni a pasin.

Nem tudom én se mit kéne mondani...

Volt már közöttetek kontaktus? Kézfogás, ölelés, csók?

2011. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kezdődött a klasszikus szemezéssel, először csak néhány pillanatra kaptuk el egymás tekintetét, majd később már hosszasan, mélyen néztünk egymás szemébe, és ezután ő rendszeresen beharapta az alsó ajkát. Ha a folyosón elhaladtunk egymás mellett, szó szerint végig egymás szemébe néztünk, majd fordultunk is egymás után. És ami még most hirtelen eszembe jut- és igen sokat is nyom a latban-, az az, hogy egyszer csak feltűnt, hogy hasonló mozdulatokat teszünk, néhány másodpercnyi fáziskéséssel... No erre, mint egy bizonyos metakommunikációra rá is kerestem, és ez is engem igazolt... Ezen felbuzdulva később tudatosan is tettem néhány konkrét mozdulatot, hogy megnézzem, mi a reakció... Magam is meglepődtem (és kicsit el is mosolyodtam magam) amikor láttam, hogy szinte "lemásolta" a mozdulataimat. : )

Egyébként fizikai kontaktus nem volt közöttünk.

Megkérdezhetem, te hány éves vagy?

2011. ápr. 9. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen ritkán találkoztok akkor idelye lenne sűriteni a talikat ha már ilyen szintem tetszetek egymásnak.

Szerintem odamehetsz hozzá hogy elhívd egy kávéra vagy valamire.


Miért nem mered kinyilvánítani az érzésed?

2011. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem merem kinyilvánítani az érzéseimet, mert ez a történet nem csak "kétszereplős", és semmiképpen nem akarom egyikünk házasságát se veszélybe sodorni. Másodsorban ő egy magas pozícióban lévő férfi, aki szerintem -már csak hivatalból se- nem engedhet meg magának ilyesmit.

...Nagyon tanácstalan vagyok. Még sosem kerültem ilyen helyzetbe.

2011. ápr. 9. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Így már kicsit más a helyzet :(

Akkor itt nem lesz HAPPY END :(

Hát 2 választásod lehet vagy folytatod így ahogy van és akkor egy idő után már valaki lépni fog mert nem bírátok egymás nélkül vagy elhidegülsz tőle de akkor lehet hogy rákérdez hogy mi van (bár erre kicsi az esély ).

A harmadik hogy megbeszélitek ami talán a legrosszabb mert ahogy írtad szerintem annak más lenne a vége.

2011. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az "elhidegülős vonalon" megpróbáltam elindulni, most márciusban szándékosan nem is találkoztam vele. Erre mikor legközelebb találkoztunk, odajött hozzám, és arról kérdezett, hogy hogyan alakult, amiről legutóbb beszélgettünk... Meglepődtem, de nagyon jól is esett, hogy még emlékezett rá...

Hmmm... Nem tudom, ő mit akarhat...

2011. ápr. 9. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor neki sem vagy közömbös ez már biztos :D

Akkor viszont marad a mélyreható beszélgetés és lehet hogy a végére elég lesz ha barátok lesztek.

Más megoldás szerintem nincs (a megcsalást direkt nem említettem).

2011. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Legközelebb szerdán találkozom vele, addigra majdcsak összeszedem magamat... :s

2011. ápr. 9. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!