Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van oan ember a világon aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van oan ember a világon aki helyesirással csajozott be?

Figyelt kérdés

Mert itt mindig azt ajánlgattyák... olvasgasd a magyar helyesirást meg a helyesirás teccik a csajoknak... közben ez nem is igaz nem teccik nekik

16/F


2011. ápr. 11. 11:43
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
ez akk is gáz... nálunk pl az osztályban aki a legjobb nyelvtanbol az a csaj egy idióta!!! Nem ez alapján kéne megitélni vkit h hogyan mond vmit hanem h mit mond!
2011. ápr. 11. 12:00
 12/31 A kérdező kommentje:
ez nem igazságos
2011. ápr. 11. 12:02
 13/31 anonim ***** válasza:

Ez nem nyelvtan kérdése, hanem IGÉNYESSÉGÉ. Az igényesség pedig mindig egy fontos tényező. Pocsék helyesírás = igénytelenség minimum, rosszabb esetben figyelmetlenség, ostobaság, stb. (egyedül az igazolt diszlexiások vannak felmentve ez alól). Márpedig igénytelen, figyelmetlen, ostoba emberekkel senki sem szeret közösködni.


Az a GÁZ, mégpedig az óriási nagy GÁZ, ha valaki még erre a minimumra sem képes. A helyesírás elsajátítása egyáltalán nem nehéz, csak oda kell figyelni, és szánni rá egy kis időt. Vannak ennél SOKKAL nehezebb dolgok, és zseninek sem kell lenni hozzá. Minden nem-diszlexiás, értelmes, figyelmes ember képes rá. Ezek után ne csodálkozz, ha ferdén néznek azokra, akiktől még ennyit sem lehet elvárni.

2011. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
hát sztem ennek semmi köze hozzá én pl igényes vok am sokmindenben nem vok elhanyagolt ienek :P Inkább ez azt jelenti h a magyar tanár mindig irodalmat tart nyelvtan helyett :D
2011. ápr. 11. 12:20
 15/31 anonim ***** válasza:
Nekem például eszembe sem jutna leállni egy olyan szerencsétlen flótással, mint te. Tudod a kapcsolatban szüksége van az embernek egy társra, akivel lehet beszélgetni is. Én beszélgetni nem szeretek olyannal, aki beszédben sem képes értelmesen fogalmazni és annyira ostoba, hogy ha kicsit más témát hozok fel, mint például azt, hogy "dáájóó az úúj booolt a pláázában..", akkor arra nem tud nekem érdemben válaszolni. Lehet, hogy a te szinteden az a normális, ha az emberek segghülyék. Az enyémen nem. :)
2011. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

_Élőben_ lehet, hogy igényes vagy. Elhiszem, hogy adsz magadra, hogy tiszták a ruháid, fürdesz, stb.


Csak azt próbáld megérteni, hogy ha neten kommunikálsz valakivel, akkor ő mindebből nem lát semmit, csak azt látja, hogy hogyan és hogy mit írsz. Amíg nem találkozik veled élőben, addig ez az egyetlen támpontja - tehát neten ez veszi át a tiszta ruha, fésült haj és hasonlók helyét, amint azt korábban is írta valaki. Így hiába vagy élőben igényes, de neten mégis csövesként adod elő magad, képletesen szólva. Ezek után pedig tényleg nincs mit csodálkoznod, ha élőben már nem is akarnak találkozni veled.


Szóval egyszerűen azt próbáld megérteni, hogy a helyesírás ugyanolyan szerves része az igényességnek, mint az élő megjelenés finomságai, és ennek megfelelően adj arra is a jövőben. :)


Próbálj például mostantól így, szépen, rendesen írni: nagy kezdőbetűk, központozás, "vok" és "oan" helyett "vagyok" és "olyan", és így tovább, és meg fogod látni, hogy _máris_ sokkal pozitívabban áll hozzád mindenki, teljesen függetlenül attól, hogy épp össze akarsz-e jönni valakivel, vagy egyszerűen csak beszélgetsz valamiről. :)

2011. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal, hogy ez az "ajánlgattyák" és a "teccik" kib*szottul bántja a szemem és idegesít, hogy lehet ilyen tróger módra írni? Most komolyan... suttyó...


Hogy a kérdésre is válaszoljak (ne csak offoljak): nem, nem tudok ilyen emberről.


18/f

2011. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
hidd el én is tok értelmes témáról beszélni... na ez az h te is ennyi alapján itélsz meg amikor ez semmit nem jelent! Keresztapám pl orvos és jó orvos és mégis van néha problémája a helyesirással :P Mindig elolvastatja a feleségével ha hivatalos dolgot ír! Szal nem hülye attol vki nem kell röktön itélkezni...
2011. ápr. 11. 12:27
 19/31 A kérdező kommentje:
ez a 12:24nek szólt
2011. ápr. 11. 12:28
 20/31 anonim ***** válasza:

Látom, még mindig nem érted a lényeget.


Élőben, ha lerongyolt ruhákban, koszosan és büdösen mész oda valakihez, hát, sejtheted, hogyan fog viszonyulni hozzád.


Neten PONTOSAN UGYANILYENNEK mutatod magad akkor, ha nem figyelsz az ilyesmikre, és ennek megfelelően is fog hozzád viszonyulni mindenki.


Ez nem igazságtalanság vagy elhamarkodott ítélet, hanem, mint mondtam, neten egyszerűen ez a megfelelője az élőbeli megjelenésnek, és ugyanolyan szerepet is tölt be. Ennyi.


Amíg tehát úgy írsz, hogy "tok", "vok", "naon", kihagysz vesszőket, kis betűvel kezdesz mondatokat, stb., addig szakadt csövesként jelensz meg a többiek előtt, és így is viszonyulnak hozzád, lásd itt is.


Ha élőben is adsz magadra annyit, hogy tisztálkodsz, rendesen öltözöl, stb., akkor adj magadra neten is azzal, hogy szépen, helyesen és igényesen írsz. Ennyi.


Remélem, így már érthető.

2011. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!