Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más hogy gondolja/látja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hogy gondolja/látja ezt?

Figyelt kérdés

Egyik nap a barátnőmmel erről beszélgettünk, és meglepően tapasztaltuk hogy : elég zavaró amikor a 13-14 éves lányok bepróbálkoznak a 17-18éves FOGLALT fiúknál, akik szerintem csak lerázzák őket, sőt még le is oltják őket... Elég parányi az esélye egy komoly kapcsolatban lévő szerelmes (!!!!) fiút elhódítani.

Szerintetek? Vélemények?:)

Nem sértés! Akinek nem inge, ne vegye magára.


2011. ápr. 11. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, hányan utasítanák vissza a friss húst, aki még naiv és kihasználható is, sőt hálás, hogy kihasználják...
2011. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Moszuke ***** válasza:
100%

foglalt fiú nem feltétlen hűséges, vagy szerelmes.

amúgy szerintem vicces az ilyesmi. régen bosszankodtam, hogy lehet ennyi buta ember.. de most már csak nevetek

23f

2011. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát igen, vannak ilyenek...

A feltételezés a hűséges :)Aki tényleg komolyan gondolja.Nem csalja meg a párját, sőt van amikor ettől idősebb (20-20éves, jegyes!) ismerős nevetett a lányon aki kicsit sokat akart...

2011. ápr. 11. 19:44
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én 20 éves vagyok, de úgy gondolom, hogy egy jól működő kapcsolatba nem lehet belemászni.

Az már gáz, ha a próbálkozó harmadik nem fogja fel a nemet és tovább rontja a levegőt. Na olyankor fel tudom kapni a vizet, de alapvetően próbálkozni szabad. Ha el tudja csábítani tőlem a pasit, akkor az nem is szeretett engem igazán, úgyhogy had vigye =)

2011. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én erre gondoltam első sorba, hogy nem fogja fel.. a kora miatt de szerintem csak magát teszi nevetségessé...

Ha nem is belemászik, de a levegőt rontja..

2011. ápr. 11. 20:31
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lerázzák és leoltják őket? Jól teszik, mégis mit vártak? Az ilyen kis ribancok nem akarnak kapcsolatot, csak a barátnők előtt felvágni, hogy 18 éves srácokkal b.szatták meg magukat, utána a következő hétvégén jöhet a következő. Azt sem értem, hogy egy 13 éves kislányra hogy lehet egyáltalán nőként tekinteni.
2011. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mi is a felvágásra voksoltunk.

Nekem is volt már ilyennel dolgom... A jelenlegi párommal már jó ideje együtt voltunk amikor egy ilyen kiscsaj aki a környéken lakik (a párom a motorszerelés miatt járt oda) írogatott neki meg ilyenek. Hiába a lerázás, az egyértelmű mármár lejáratás, próbálkozott - közbe nekem is próbált jópofizni.

Na akkor én is elvesztettem a türelmem és megtudta hogy kivel áll szembe.

2011. ápr. 11. 21:35
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Én zöld alapon fekete betűket látok.

Miért Te hogy?

2011. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

én is úgy látom hogy világos zöld alapon vannak a fekete betűk :D

sőt van egy szöveg is és ha értelmezed,akkor látod a legjobban, nah arról te mit gondolsz?:D

2011. ápr. 13. 18:43
 10/16 anonim ***** válasza:
A véleményemet kérik valami szerelmes témában, aztán azt mondják hogy nem sértenek meg, pedig olvasás közben szálka ment az ujjamba, és a végén valami inget akarnak rám adni, de elég hatástalan a szöveg, és még az árát sem írták le.
2011. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!