Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hátrány hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány hogy még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,mások által inkább szépnek nevezett,amit én megcáfolnék,de mindenkinek más a szép:)

Lehetőségem lett már volna rá számtalan,hogy legyen barátom,sok fiúnak tetszettem/tetszem,de ezek általában mindig egyoldalúak voltak,és vicaverza:aki nekem tetszett,neki én nem jöttem be.Szóval így lett ez,hogy 17 éves létemre nem volt még barátom.Nem tartom cikinek,de mégis úgy érzem,hogy emiatt hátrányom van bizonyos dolgokban,és mellesleg elég kellemetlen amikor a 14 évesek a szexuális problémáikat beszélik a buszon,én meg bele gondolok a helyzetembe....

17/L


2011. ápr. 13. 16:46
 1/5 anonim válasza:
53%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, csak 16 évesen. Néha zavar, néha meg jó hogy a magam ura vagyok :)
2011. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó ne aggódj, én 20 vagyok. :D
2011. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
abszolut nem baj!!nem késtél le semmiröl!!!
2011. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel lány vagy egyáltalán nem fura. Fiúknál ez hamarabb indul, hogy ciki ha nem volt még barátnője.
2011. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok, még is a körülöttem lévőknek(lányoknak) van már vagy volt barátjuk a legtöbbjüknek, néha zavar, mert nekem is lehetett volna már pasim, de azokhoz nem vonzódtam akiknek én tetszettem, mindig az elérhetetlen kell, de pont olyannak nem tetszem aki nekem tetszik..és ez engem is eléggé zavarni tud néha, de meg kell várni az igazit, aki kölcsönösen szeret:)
2011. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!