Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válaszolnátok a feltett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnátok a feltett kérdésemre?

Figyelt kérdés

levelezek egy pasival, nem láttuk még egymást és nem is áll szándékomban vele találkozni, de azt tudni kell, hogy Ő 39 éves én pedig 21 vagyok. És egyszer kétszer szóba kerültek az olyan pénzéhes nők és mondtam neki, hogy nem vagyok olyan, és én is elítélem az olyan nőket. Szerintetek azt hiszi rólam, hogy az vagyok? Csak mert mondtam neki, hogy nem, én nem vagyok olyan lány.

Szerintetek mit gondol?

Köszi.


2011. ápr. 17. 11:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nah... azóta előző előtti
2011. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szívem szerint találkoznék vele, nem volna ellenemre egy találkozó nyáron, de ezek után már nem mernék a szemébe nézni, meg olyan gáz lenne. Jó volna tudni, kivel levelezgetek, már csak ezért is érdemes lenne találkozni vele. 2 év az hosszú idő.
2011. ápr. 17. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!