Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vetéljek el ha terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vetéljek el ha terhes leszek? (Nagyon fiatal vagyok és megértem ha elitéltek emiatt)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 22:47
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
86%
Mikor szakadt el? Aktus végén, vagy még az elején? Mikor kell megjönnie a vérzésednek?
2011. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Na jó most nemakadok fenn azon hogy az ilyen ostoba embereket miért engedik válaszolni!Csak kérlek segítsetek
2011. ápr. 27. 23:01
 13/37 A kérdező kommentje:
nemtudom mikor szakadt el.3-án kellene megjönnie.De nem bennem ment el mert mielőtt elmenne mindig kiveszi belőlem a biztonság kedvéért
2011. ápr. 27. 23:02
 14/37 anonim ***** válasza:
87%
Akkor úgy gondolom kissé túl aggódod a dolgot. Csak előváladék kerülhetett beléd, ami ugyan tud veszélyes lenni, de ennek az esélye rettentő kicsi. Csak akkor aggódj, ha késik a menstruációd. Nem tudom ilyen esetre egyáltalán felírnák-e az esemény utáni tablettát. Szóval én azt mondom ne idegeskedj, a terhesség nem valószínű.
2011. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
58%

Aranyanyám, 15 évesen itt parázol, hogy terhes vagy, és el akarsz vetélni....

Szerintem ne menjünk bele, ki az ostoba...


Legalább egy terhességi tesztet vegyél, ahelyett, hogy itt égeted magad, ha negatív, akkor meg feleslegesen idegeskedsz.

Ha pozitív, akkor meg mész abortuszra.


Egy egészséges baba, ha megtapad, és jönni akar, akkor az ég világon semmivel nem lehet elérni a vetélést, ha a tizedikről ugrasz ki, és te túléled, akkor a baba is.

A lépcsőn leesés meg hasbarúgás és társai csak urban legend, és max. eltöröd valamid, ÉS terhes is maradsz.


Amúgy engedd meg, hogy gratuláljak elsőként a babához, sok egészséget!

Ma ezt lazán veszed, de majd 10 év múlva, mikor ölni tudnál, hogy gyereked lehessen, nagyon sokszor el fogod siratni ezt a kisbabát.


Kb. ezért nem tudom pártolni a tiniszexet... ennyi idősen az ANYASÁGHOZ fiatal valaki, nem ahhoz, hogy megfarkalják.

2011. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
84%
utána 3 napig bevehettél volna esemény utáni tablettát. legközelebb, ha ilyen történik,akkor gondolj rá.
2011. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Az az esemény utáni tabletta micsoda?Feltudnál venni kérlek msn-re vagy skypera kérlek és megbeszélni velem ezt a dolgot?A fiúm is folyton telefonon nyugtat és te is sokat segítettél.Ha elküldöd privát E-mailben az msn vagy a skype címed akkor felveszlek.Köszi mindent
2011. ápr. 27. 23:07
 18/37 anonim ***** válasza:
85%

Hát egy valódi IQ-nindzsa lehetsz.

Ott ülsz a gép előtt, van net, bejön a google, és beírod, hogy esemény utáni tabletta.

Akkor láthatod azt is, hogy CSAK 72 órán belül írják fel, később már hatástalan.

Amúgy 7 rongy.

2011. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Forintban vagy Euróban?
2011. ápr. 27. 23:13
 20/37 anonim ***** válasza:
71%
Sajnálom, de sem msnem, sem skypeom sincs :( Az esemény utáni tabletta az úgynevezett sürgősségi fogamzásgátlás. Ha az aktus megtörtént, és az óvszer elszakadt, vagy nem védekeztetek, akkor aktus után 72 óráig, tehát3 napig be lehet venni egy úgynevezett esemény utáni tablettát. Ezt az orvos írja fel, szóval ha az aktus ma vagy tegnap történt, akkor holnap reggel menj el a nőgyógyászodhoz, vagy a tiniambulanciára, meséld el mi történt, és ott felírják neked. Utána a gyógyszertárban kiváltod és a használati utasításon rajta lesz minden, de általában 2 szem gyógyszerről van szó, beveszed az egyiket, a másikat pedig rá 12 órára. Ez megakadályozza a nem kívánt terhességet. Viszont ezt kizárólag orvos írhatja fel, de ne aggódj, nem mondják el a szüleidnek, bár ha jó a kapcsolatod anyukáddal,akkor én szólnék neki. Nem felelőtlen voltál, hanem baleset történt,ez bárkivel előfordulhat.
2011. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!