Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vetéljek el ha terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vetéljek el ha terhes leszek? (Nagyon fiatal vagyok és megértem ha elitéltek emiatt)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 22:47
1 2 3 4
 31/37 kiskirálylány20 válasza:

Szia

Nem kell félni,egyél egy tesztet 1000 ft max onnan okosabb leszel ha az eredmény pozítiv el kell menni a nőgyógyászhoz és ultrahangon megvizsgál az a lg biztosabb és ha be csúszott minél előbb szólj otthon mert ha l késed az időt , az egész életed meg változik

P.

2011. ápr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
24%
Védekezni kellett volna.
2011. ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
34%
Elozo! Neked meg olvasni kellett volna megtanulnod mert akkor tudnad hogy vedekezett csak elszakadt a gumi...
2011. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

ez a kérdés vagy fake vagy nemtudom.


írtad az előbb, hogy "az ilyen embereket nem hagynám kommentelni".

hát én az olyan embereket nem hagynám szexelni, mint te.

én is 15 éves vagyok, de mikor nálunk a párommal elszakadt az óvszer első volt, hogy ügyeletre mentünk (éjszaka!) esemény utáni tablettáért.


miért léteznek ilyen ostoba emberek, mint te?

ennyi tájékozottsággal nem szexszelned kéne, hanem olvasgatnod egy kicsit utána... pff.

2011. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
amúgymeg létezik már olyan tabletta is, ami 5 nap után is megelőzi a terhességet, csak kb. 10000. FT(!)
2011. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nem 5 nap után, hanem max 5 napig.
2011. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
bocs, én is azt akartam kifejezni, csak néha nem veszem észre, hogy az ellentettjét írom/mondom :D
2011. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!