Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vetéljek el ha terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vetéljek el ha terhes leszek? (Nagyon fiatal vagyok és megértem ha elitéltek emiatt)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 22:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Az ára pedig valóban 5000-6000 Ft.
2011. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Te képes voltál úgy szexelni, hogy nem tudod, mi az esemény utáni? Hát ehhez is csak gratulálni tudok, meg a szüleidnek is, hogy ennyire figyelnek rád. De legalább az jó pont, hogy azt tudod, mi az az óvszer. Nem kellett volna előtte kicsit tájékozódni, hogyan kell jól védekezni, mi a teendő, ha valami rosszul sült el stb.? Szerintem ez alap lenne. Ne próbáld bemesélni, hogy tájékozódtál, mert akkor nem kérdeznél olyat, hogy mi az az esemény utáni.
2011. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
71%

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Köszi mindent a sok válaszolónak aki pedig csak pattogni jön ide meg lemondani a másikat hogy milyen hülye az törölhetné is magát!!!Szerintetek egy kétségbeesett lányt szinte az öngyilkosságba kell hajszolni igaz?!Nemelég hogy szétsírta a szemét még le is mondjátok!Bezzeg ha nektek van bármi bajotok és titeket hülyéznek le akkor lehordjátok a sárgaföldig!Sznobok vagytok és undorítóak!Segítségért jöttem erre az oldalra.örülök hogy legalább egy megértő embert találtam akinek mindent köszönök.
2011. ápr. 27. 23:22
 25/37 anonim válasza:
97%
felelőtlenség volt szerintem h máris lefeküdtetek. sztem nem igazán tudsz még semmit erről a témáról. Amúgy véleményem szerint nagyon kevés az eséje annak, h terhes vagy. lehet elkellene menned nődokihoz.sokmindent elmagyarázna neked.
2011. ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon szívesen :) És tényleg ne stresszelj, mert a stressz okozhat menstruációs késést.

A bunkók pedig tényleg szégyellhetik magukat. Ez a lány egy rossz szót sem szólt senkinek és nem a védekezés hiányáról hanem elszakadt óvszerről beszélt.

2011. ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, ne legyél ideges. Ha valaki nem tud biciklizni, akkor normális esetben nem fog "tövig huzni" egy gsxr 1000-et. :D


Ha az értelmi szinthez kötnénk a szexet, akkor te szüz maradnál örökké. :D

2011. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
89%

senki nem azért baszogat, mert BUTA VAGY és szexelsz.


de hogy lehet olyat kérdezni, hogy hogy vetéljek el??? ha ahhoz elég nagy voltál hogy megdugasd magad, akkor ahhoz is legyél elég nagy, hogy szólsz anyukádnak, hogy mi van...

2011. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
88%
"Forintban vagy Euróban?" áááá, nem bírom:D:D
2011. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
54%
Még fiatal vagy az ilyen szex dolgokhoz. Majd ha felelősségteljesen tudsz gondolkodni és cselekedni...
2011. ápr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!