Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor nekem soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nekem soha nem lesz pasim?

Figyelt kérdés
Lassan 18 leszek és még nem volt barátom. Jelen pillanatban úgy érzem, hogy ez nem is fog változni, mivel általában ha tetszem valakinek ő nekem nem.Olyannak meg soha nem tetszem aki nekem is..Azért, meg képtelen vagyok járni olyannal akihez nem vonzódom/nem tetszik stb csak hogy legyen pasim, és hogy ne legyen gáz...
2011. ápr. 28. 01:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Jajj, csak ne nyafogj, plz.

Ez az egyik kizáró ok. Önsajnálat, nyafogás, hiszti...

:)

2011. ápr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

most mit vársz mit mondjunk ?

adj egy csókot

2011. ápr. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában azért nem érjük el a dolgokat amiket szeretnénk, mert agyalunk rajta, görcsölünk, akarjuk tűzön vizen keresztül. Nekem az első párkapcsolatom 23 évesen volt ,szóval nem maradtál le sokról. :) Tetszik nem tetszik dolog...Mi nem tetszik? A külseje vagy a belseje? Próbáld megismerni az adott srácot, lehet egy tök jó fej szeretni való, rendes pasi, aki mindent megtenne a párjáért. Lehet te benned is átértékelődnének a dolgok, ha nem külső, hanem belső jegyek alapján nézelődnél. Persze a külső jegyek amiket elsőre észreveszünk, de igazából a belső az, ami végülis összetartja az adott párt. Azért szeretem a párom, mert szép kék szemei vannak és szőke haja? Nem hiszem. :)) Biztos van ilyen párkapcsolat, de hogy a szerelem ott nem létező dolog, az is biztos.
2011. ápr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom mit várok. Nem a szokásos áltatást hogy jajj dehogynem lesz. Kössz az nem kell, kapom a barátaimtól eleget (túl sokat).

Talán valami olyasmit, hogy tényleg van-e olyan hogy valakinek soha nem lesz senkije? Mert mint írtam nem fogok számomra nem vonzó fiúval járni, csak hogy legyen...

2011. ápr. 28. 01:14
 5/15 A kérdező kommentje:
01:12 Nem a külső számít..De a kisugárzás, benyomás annál inkább. Ezért sem ismerkedem interneten mert hiába lehet valaki kedves jófej stb ha élőben nincs meg az a vonzódás akkor szerethetem-mint barátot..Legalábbis nekem ez így van, lehet velem nem stimmel valami..
2011. ápr. 28. 01:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Rergizz a chat.hu-ra és meglátod sok barátod lesz:)
2011. ápr. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

figy, pont ugyanígy nem voltam hajlandó olyannal összejönni, akit nem tudtam őszintén, teljes egészében kedvelni mint pasit, és nem csak barátot

aki meg tetszett, vagy akibe beleszerettem annak én nem kellettem

úgyhogy én is úgy voltam vele, hogy sose lesz, és olyan 18-19 évesen bele is törődtem, hogy ez nem változik, és hittem is benne egészen addig a pillanatig amíg rá nem jöttem, hogy a legutóbbi srác akire áhítoztam és kezdtem (akkormég szerintem reménytelenül) beleszeretni, éppen randira próbál hívni, és én majdnem elutasítottam mert nem jöttem rá, hogy azt akarja XD

de akkor gyorsan kijavítottam a helyzetet :D

ez volt így 20 évesen, és már 3 hónapja együttvagyunk, és csodálatos, nem bántam meg tuti, igazi lelki társam!

2011. ápr. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kritériumokat fogalmazol meg magadban, de azokból először lélekben kellene talán lejjebb adnod, mert nem mindegy hogy két pasinak tetszel évente és őket hajtod el, vagy bejössz több tucatnak és egyik sem érdekel.
2011. ápr. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"Nem a külső számít..De a kisugárzás, benyomás annál inkább. Ezért sem ismerkedem interneten mert hiába lehet valaki kedves jófej stb ha élőben nincs meg az a vonzódás akkor szerethetem-mint barátot..Legalábbis nekem ez így van, lehet velem nem stimmel valami.."

Tehát a külső számít. Ez a duma pont ezt jelenti, még ha nem is tudatosan. Ha szóba állnál a csúnyább srácokkal is, hamar lenne barátod, és még boldogabb is lennél, mint egy jóképű tahóval. De hát neked ilyet hiába magyarázok, nőből vagy.

2011. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia. 18 évesen én is így voltam. Nem kellett senki sem, mert nem tetszett vagy aki nekem bejött annak én nem kellettem.

De azóta már volt 1komoly kapcsolatom(1,5 éves) és a mostani barátommal tervezzük az eljegyzést és az esküvőt.

22/l

2011. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!