Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor nekem soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nekem soha nem lesz pasim?

Figyelt kérdés
Lassan 18 leszek és még nem volt barátom. Jelen pillanatban úgy érzem, hogy ez nem is fog változni, mivel általában ha tetszem valakinek ő nekem nem.Olyannak meg soha nem tetszem aki nekem is..Azért, meg képtelen vagyok járni olyannal akihez nem vonzódom/nem tetszik stb csak hogy legyen pasim, és hogy ne legyen gáz...
2011. ápr. 28. 01:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%
Így van ne is szexelj keresd az igazit. Talán a nyugdíjasotthonban majd megtalálod.
2011. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg ez lenne a megoldás, hogy azokkal is szóba állsz, akik nem ütik meg a külsőségek mércéjét. És akkor lehet 10 srácból nem csak 2 lenne az, akivel dumálnál. A maradék 2 meg persze téged utasít el, ördögi kör. :) Lépj ki ebből a körből azzal, hogy a határaidat kicsit kitágítod, és akkor máris 10-ből 5 pasi lenne akivel dumálsz, abból 2 elutasít, a maradék 3 meg lehet jó lenne. Lehet egy csomó lehetőség mellett elsétáltál azzal, hogy szemellenzővel mész előre, és csak azt látod meg, akit az egód szeretne, de azt nem, akit a szíved szeretne. Lehet Mr. Handsome 3 hét alatt felpróbálna téged, és kidobna mint egy szétszakadt, elhasznált, kifakult konyharuhát. És akkor meg még rosszabb lenne, mint most.
2011. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ywerd ***** válasza:

Hogy egy kedves ismerősömet idézzem(lány) : "a pasik 90%a nem üti meg nálam a mércét,aki benne van a maradék 10%ban ,közülük válogatok".Nem volt még 1 normális kapcsolata se,akibe meg szerelmes volt,azt meg pont nem azért szerette meg,mert úgy nézett ki ahogy,hanem a személyisége,az udvariassága ,az előzékenysége miatt.

Gondolom neked is az elérhetetlen,az osztály ,az évfolyam,vagy a suli menő csávója kell.Amíg ez nem változik,addig a párkapcsolati státuszod sem fog.

De írhatnál konkrétumokat,hogy milyen srácok pl azok akik tetsze(né)nek...

2011. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

emberek, nem kell így leszólni azért mert vannak elképzelései mit szeretne :D

szerintem az egy nagyon jó dolog ha kitart mellettük

most jobb lenne ha összejönne olyannal akire nem tudja őszintén azt mondani, hogy nekem ő megfelel?

egyébként az, hogy elvárásai vannak kinézettel kapcs, nem azt jelenti, hogyha találkozik egy fiúval aki nem tetszik neki, akkormár mint embert megveti, és nem hajlandó beszélni vele...

nekem is voltak elvárásaim, de ettől ugyanúgy voltam jalandó megismerkedni, megbarátkozni olyan fiúkkal, akik nem estek bele

és volt olyan, hogy miután megismertem ilyet, megszerettem a személyiségét, és a külseje is kezdett tetszeni

meg olyan is volt, hogy én nem estem bele, de a srác elkezdett idővel próbálkozni, és akkor én nemet mondtam

úgyse tudja irányítani kibe szeret bele, ne osszátok már

az elképzelések szerintem csak irányadó dolgok, de nem hinném, hogy ehhez bárki érett ember görcsösen ragaszkodna XD

szerintem semmi szükség arra, hogy erőltesse ki tetszik neki

vagy tetszik, vagy nem, ha nem tetszik, akkor hiába kellene a srácnak, meg hiába jönne vele össze, a sráccal szemben se lenne fer, hogy olyan párja van, akinek nem igazán tetszik

én örülök kérdező, hogy tiszteletben tartod a fiúk érzéseit, és nem jössz össze csak azért valakivel, hogy legyen pasid

azt csak úgy szabad ha érzel is iránta vmit és látod értelmét

2011. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy nekem csak a menő pasik tetszenek, tény hogy azok közül is van aki tetszik, de olyan is van akit mások pl rondának látnak...nem ezen múlik, hogy milyen helyes, hanem ilyen szimpátiaféle..

Köszönöm azoknak, akik megértették amit írtam, és normálisan válaszoltak:)

2011. ápr. 28. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!