Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok r*bancosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok r*bancosnak azt, amikor egy szingli lány elmegy egy buliba, és csak úgy smárol egy sráccal, akit akkor látott először?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 23:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%
Te vagy idióta, mert akkor minek jársz vele?? Nem tudod elfogadni, nem tudsz bízni benne, LENÉZED, akkor ne járj vele, mert csak ártassz magatoknak. És akkor nem kéne kérdezgetned a sok hülyeséget, itt meg mindenki csak általánosít. Röhejesek vagytok. Attól, hogy 30an elmondják, hogy igen, jaj de nagy ribanc, attól neked jobb lesz? Ugyanannyira le fogok nézni, egy normális férfinek ha lerobancozzák a barátnőjét ugrana, te meg adod alájuk a lovat. Hát érdekes kapcsolat...
2009. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
67%
a buta kis liba akit rám is értettél talán idősebb nálad te éretlen kis csitri.Az meg hogy elcsattan egy csók nem nagy cucc.Az meg egy dolog hogy talán azért tetted fel ezt a kérdést mert volt egy pasi(talán a tied) aki megcsalt mert nem gyengén unalmas voltál számára amit nem csodálok...vagy a másik lehetőség az hogy azért tetted fel mert ronda vagy mint a bűn és esélyed nem lenne így bulizni hogy vki is megcsókoljon vagy hogy te megcsókold,és esz az irigység.Nah melyik igaz a 2 közül??
2009. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

13:35

semelyik... még az elején leírta, hogy ez egy barátnője, és nem ő...

és zavarja, hogy régebben ilyeneket csinált.

2009. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%
Én is buta kis liba vagyok:-) Nagyjából a duplájára saccolom az én kroomat a Tiédnek,attól még voltam fiatal,és ez nem szex,volt hoyg elmentünk szórakozni 19-20 éevsen a barátnőimmel,ilyenkor vannak a nagy szerelmi csalódások,és bőven belefért hogy táncoljuk,vagy csókolozzunk egy sráccal:-) D eezt nem 13-14 évesen,alkoholtól bűzölögve tettük!
2009. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok... Egyébként csak még mindig haragszom rá, hogy ilyen a múltja! :( Tudom, ez nem számít, már rájöttem rég, de azért még mindig felidegesít ez a dolog néha... :(
2009. márc. 8. 15:12
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
akkor idegesítsen ha jóval 18 alatt fűvel fával összefeküdt, ne pedig az hogy néha-néha smárolt vkivel buliba akár szerelmi csalódás miatt is,vagy ha elmúlt akár húsz...nagz különbség
2009. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
nem, ha nincs pasija, akkor ebben semmi rossz nincs, kis önbizalom növelő szórakozás... az csak egy csók :O 18/l
2009. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem ribancos. Jo, nem kell minden elotte allo sraccal smarolni, de sztem ha egy este smarol egy sraccal az nem az.

En is igy voltam vele, ismertem a sracot latasbol de sose beszeltunk. Es egyik este jol elvoltunk egy buliba, es smaroltunk. Ugyan nem jottunk ossze, szoval nem jartunk, de azota is nagyon nagyon jol egyezunk.

2009. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen kis buta libák... Hát ez jó!!XDDD Te 16 éves kisfiú nevezel engem éretlen buta libának? Hát ez marha viccesXDDDD
2009. ápr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én ezt csináltam, bár már láttam elötte a srácot suliban.. És nem vagyok ribanc (:
2009. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!